
Moderator: Lizzy
Helen schreef: Fijn zeg dat hij opknapt Truus!!! Moeilijk he om hem van de bank af te houden als dat altijd mocht!!Als wij erbij zijn, doet hij het niet, maar we zijn ook wel eens weg
Truus schreef: Als wij erbij zijn, doet hij het niet, maar we zijn ook wel eens wegJa, een piepmat op de bank leggen. Is heel goedkoop bij de kijkshop. Als hij op de bank springt gaat er een hele nare piep zolang hij erop ligt. Geheid dat hij eraf gaat en het niet in zijn hoofd haalt om er weer op te springen.. Hielp daar niet iets tegen?
![]()
Helen schreef: Ja, een piepmat op de bank leggen. Is heel goedkoop bij de kijkshop. Als hij op de bank springt gaat er een hele nare piep zolang hij erop ligt. Geheid dat hij eraf gaat en het niet in zijn hoofd haalt om er weer op te springen.O bedankt, wist ik niet
Truus schreef: Timo is vandaag weer op de bank gesprongenJoepie. Hij mag het niet maar we waren er niet bij. Meneertje lag op de rugleuning voor het raam.
Het gaat goed, hij loopt weer, blaft weer, komt van z'n kussen af voor versvlees kortom...prima!
Zaterdag hebben we een afspraak met de fysiotherapeut lopen, we zijn benieuwd.