Hoi,
Boris had minimaal een maal per week dat hij 's ochtends wakker werd met rommelende darmen. Ik werd er gewoon wakker van, zo'n lawaai. De enige oplossing die de da had was op zo'n moment buscopan te geven. Verder had hij twee a drie maal per jaar een darminfectie.
Ik heb verschillende soorten dure, goede merken voer uitgeprobeerd, hij knapte dan voor twee a drie maanden op en daarna ging het weer slecht met hem. Ook was hij altijd veel te mager en had hij vaak plaatsen waar hij zich tot bloedens toe beet.
Ik barf nu een jaar, hij heeft nooit meer last gehad van zijn darmen, nooit meer diarree gehad en hij is ook al een jaar niet meer ziek geweest. Zijn vacht glanst en is gezond. Ook ben ik erachter gekomen dat Boris dus geen rijst verdraagt en dat zit dus in ruime hoeveelheden in alle brokken (van minderwaardig graan kreeg hij bij brokken al de diarree).