Moderators: Lizzy, Charlie Angel, eelke
Siberienne schreef: ↑di 03 dec 2024, 19:55 Als microbioloog niet zo veel ervaring met beoordelen van plekken, laat het even aan een collega infectioloog zien, ok?Nou, geweldig, dankje wel!!!
zurca schreef: ↑di 03 dec 2024, 21:54 Getver Lizzy, wat schrikken!Helaas kan ik zelf geen contact opnemen. Ik moet wachten tot zij contact met mij opnemen.... Ik ga even op onderzoek uit qua Dld, dank voor de tip!
Ik heb dit zelf ook nog nooit meegemaakt, reageer altijd wel heel heftig op een tekenbeet maar dat is altijd gelijk na de beet.
Zou zelf iig snel contact opnemen met die internist infectioloog. Mijn gevoel zou ook zijn dat 10 dagen ab te kort is. En misschien eens kijken of je informatie kan vinden vanuit Duitsland, ik meen eens gelezen te hebben dat ze daar veel verder zijn qya informatie en behandeling van tekenbeten.
Sterkte hiermee Lizzy!![]()
hannabelgje schreef: ↑di 03 dec 2024, 20:01 Gezien het zwarte vlekje, weet je zeker dat alles eruit is?Ik heb er wel een paar keer aan gepeuterd en er niks in zien zitten of uit kunnen halen.... Maar met 100% zekerheid durf ik je niet te zeggen.
Verstuurd vanaf mijn SM-S911B met Tapatalk
eelke schreef: ↑di 03 dec 2024, 20:37 Ik vind het er niet typisch uit ziek als een tekenbeet kring, eigenlijkNee, het ziet er anders uit en het is raar dat het pas na ruim 6 maanden is. Het kan, vond ik op Internet maar het is wel ongebruikelijk.![]()
Vanwege het onregelmatige, vlekkerige, en ook omdat ie er niet echt omheen loopt.
Fijn dat Siberienne het ook nog even laat beoordelen.
Siberienne schreef: ↑di 03 dec 2024, 22:33 Mijn vriendin vindt het ook een bijzonder verhaal, geen typisch acuut erythema migrans, en ze vindt de 10 dagen doxycycline eigenlijk daarom wel kort. Je had ook een verwijzing naar een infectioloog toch? Wanneer kan je daar terecht?Ja, maar geen idee wanneer ik daar terecht kan. Ik moet helaas op hun telefoontje wachten (van het afspraken-bureau).
Succes ermee!
Ina schreef: ↑di 03 dec 2024, 12:36 Meermaals, op eigen verzoek, om toch nog even een keertje te meten als hij toch bezig was .... maar die vond nooit enige spoor van Lyme.OK. Nou, dan zal het geen lyme zijn. Niet alles is ook weer lyme en ik vermoed dat het qua kapstok naast Fibromyalgie kan hangen.
Bloedtest was na 10 jaar (daarvoor nooit gecheckt) ook negatief.
En ja, die Fibromyalgie is een lekkere kapstok, daar kan je zo ongeveer de halve medische encyclopedie aan ophangen.
Waarmee ik absoluut niet wil zeggen dat Fibro onderschat moet worden ... ik ken mensen die hierdoor compleet buiten het werkzame leven zijn komen te staan ... maar omdat het voor de buitenwereld (en deels ook de medische wereld) nog zo schimmig is, krijg je snel dat het als een 'vrouwendingetje' wordt bestempeld.
eelke schreef: ↑wo 04 dec 2024, 08:28 Het is denk ik wel goed om elke dag een foto van de plek te maken, zodat je het verloop goed kan volgen.Ik heb gevraagd of ik daarheen mocht maar volgens mijn huisarts loopt de wachttijd daar wel op tot 8 maanden en is dat centrum voor mensen die erg ziek zijn van lyme. Daarom kreeg ik een doorverwijzing naar een internist.
Had je deze site al gevonden?
https://www.expertisecentrumlyme.nl/
Daar hebben ze het toch ook over tot 3 maanden na de beetmaar volgens mij is het niet echt iets waar je contact mee op kan nemen.
Kweenie. Ik denk dat als het om mezelf ging, ik eigenlijk nog een afspraak zou willen bij de huisarts, voor het weekend. Om toch nog te bespreken of de diagnose wel juist is, en of zij kunnen checken hoe het zit met wachttijden.
Volgens mij kan je huisarts ook wel foto's overleggen met een specialist.