Welke beslissing de regering ook neemt, het is ook nooit goed en ook als ze streng waren gebleven tijdens vakantie tijd was er veel onvrede geweest.
Wat voor mij verschil maakt, hier in de omgeving in ieder geval, is dat mensen toen nog in die modus zaten, mensen dachten na bij wat ze wel of niet deden. Mensen hielden zich grotendeels aan de regels.
Niemand weet als je toen had doorgepakt of het nu "beter" was geweest.
Maar niemand kan ook zeggen dat die zomer niets uitmaakte.
Rellen, niet ok, echt niet, maar nu zulke regels na bijna een jaar, ik begrijp dat mensen het goed zat zijn, zeker mensen die economisch of geestelijk finaal naar de klooien zijn.
Er is geen uitzicht wanneer dat beter zal worden, als ondernemers het überhaupt nog aankunnen financieel.
En natuurlijk kan je het nooit iedereen naar de "zin" maken. Dat geldt altijd al zo.
Steeds werd het vaccin voorgehouden als de oplossing, maar dat loopt ook nog niet lekker. Je zou zeggen dat ze daar al een heel draaiboek voor klaar hadden kunnen hebben.
En nee, minder vaccins ontvangen kan je als overheid niets aan doen, maar jeetje.