
Moderators: Lizzy, Charlie Angel, eelke
hannabelgje schreef: ↑zo 27 dec 2020, 17:45 Ik hoorde gisteren dat de oma van mijn schoonzus gestorven is. Ze was gevallen, heup gebroken, naar het zkh, daar besmet met corona en gisteren gestorven. Bizar. Nou was ze wel al in de 90 maar toch.Ja, toch gewoon triest
Verstuurd vanaf mijn SM-G980F met Tapatalk
Lizzy schreef: ↑zo 27 dec 2020, 17:48 Heeft iemand zich al een beetje ingelezen in de twee belangrijke mutaties, die van de VK en Zuid Afrika?Niet anders dan dat wat in de media is geweest. Dus dat het besmettelijker lijkt maar je niet zieker wordt en het ook niet dodelijker zou zijn. Bovendien verwachting dat vaccin ook tegen deze gemuteerde varianten werkt.
hannabelgje schreef: ↑zo 27 dec 2020, 17:45 Ik hoorde gisteren dat de oma van mijn schoonzus gestorven is. Ze was gevallen, heup gebroken, naar het zkh, daar besmet met corona en gisteren gestorven. Bizar. Nou was ze wel al in de 90 maar toch.Heel triest.
Verstuurd vanaf mijn SM-G980F met Tapatalk