
Moderator: Lizzy
eelke schreef:Beter! Misschien gewoon wat voorjaarskriebels gehad danJa, inderdaad!nou, je dilemma mooi ook meteen opgelost.
Hope schreef:Ik vind het ongelooflijk maar...Ohhhhhhhhhhhh men, wat een geweldig nieuws! Is toch gewoon meer dan fantastisch!!!!!!!!!!!!
We gaan de nieuwe injectie die voor morgen op de agenda stond uitstellen.
Nelson heeft aan het begin van de week 2 dagen licht wat zitten krabben zo heel af en toe, maar daarna was het weer over. Hij is nu weer volledig jeukvrij en zijn arts in Eersel geeft aan dat we beter nog kunnen wachten om echt te kunnen zeggen hoe lang het werkt. En ja... Het is nu ook gewoon onzinnig, hij heeft geen jeuk. Niks, noppes, nada.
Hij is door de ragebol-fase heen en hij voelt zooooooooo heerlijk zacht aan! Het lijkt wel een puppy