Hier kunnen jullie lekker kletsen. Dit board is dus niet bedoeld voor serieuze voedings/gezondheidsvragen!

Moderators: Lizzy, Charlie Angel, eelke

Door eelke
#3241878
Mijn vriend viel bijna flauw omdat hij ineens zo veel zuurstof kreeg. Die kreeg eerst ff een glaasje ranja daar voordat hij weer verder kon. Inderdaad vervelende ingreep! Maar het is ook zo gebeurd en daarna lucht het zo op!
Door Shanti en co
#3241893
Ik moest mijn tempo aanpassen aan Shanti vanochtend. :-\
In het begin van de wandeling liep ze vrolijk mee maar op de terugweg sjokte ze sloom achter me aan, ze heeft wel even met Boeke gespeeld maar we hebben ook een tijdje stil gestaan om foto's te maken. En dat terwijl we sinds een paar weken al weer wat meer pijnstilling geven. :(
Ik ga het dus maar opnieuw ophogen om te zien of dat verbetering brengt. De andere optie is dat ze oud wordt, ze is nu 8, heeft rugproblemen en staat sinds begin dit jaar op pijnstilling.
Door frodo quin
#3241908
Thessa en Shanti schreef:Ik moest mijn tempo aanpassen aan Shanti vanochtend. :-\
In het begin van de wandeling liep ze vrolijk mee maar op de terugweg sjokte ze sloom achter me aan, ze heeft wel even met Boeke gespeeld maar we hebben ook een tijdje stil gestaan om foto's te maken. En dat terwijl we sinds een paar weken al weer wat meer pijnstilling geven. :(
Ik ga het dus maar opnieuw ophogen om te zien of dat verbetering brengt. De andere optie is dat ze oud wordt, ze is nu 8, heeft rugproblemen en staat sinds begin dit jaar op pijnstilling.
Arme Shanti :( Is er eigenlijk wat aan te doen of kan je niets meer dan de pijn bestrijden? Had ze trouwens ook niets aan haar pols of heb ik het verkeerd voor?
Gebruikersavatar
Door Hope
#3241910
frodo quin schreef:Ik vond het niet echt pijnlijk, maar vooral een raar gevoel. Achter de watten zaten nog van die lange slijmerige bloedproppen en dat voelt een beetje vreemd als die met de proppen mee komen en uit je sinussen glijden. Waar de watten vast gekoekt zitten aan neushaartjes of zeker aan de draadjes doet het wel een beetje pijn, best te doen, maar je zou het niet voor je plezier doen.

Ooh ik keek daar altijd echt naar uit. Ik vond dat heerlijk als die tampons weer uit mijn neus waren en je weer een beetje normaal adem kon halen. Wat helpt is goed mee uitademen tijdens het verwijderen. Dan "blaas" je ze een beetje mee naar beneden.
Door Shanti en co
#3241916
frodo quin schreef:Arme Shanti :( Is er eigenlijk wat aan te doen of kan je niets meer dan de pijn bestrijden? Had ze trouwens ook niets aan haar pols of heb ik het verkeerd voor?
We moeten de bespiering op haar kont goed houden door te fietsen en balansoefeningen om het proces zo goed als het kan te stoppen maar voor de rest kunnen we alleen pijnbestrijding doen. Ze heeft een paar jaar geleden inderdaad een probleem aan haar voorpoot gehad, een pees was verrekt of gescheurd maar dat is gelukkig weer goed gekomen naar ongeveer een jaar. Gelukkig maar want toen konden we niet met haar fietsen en dat is nu wel belangrijk.
Door jasmijn
#3241944
Eelke sterkte met je kaak, dat je snel weer lekker kan eten.

Thessa sterkte met shanti, ik hoop dat ze het nog een tijd goed blijft doen.



Ik heb 2 kleinen klaagjes.
1 Haku wil niet eten en is weer misselijk :-\
Arm kind voeld zich echt weer ellendig.

2 waarom ben ik zo mietje als het om bellen gaat :-[
Heb eindelijk het telefoon nummer gevonden van iemand die ik al heel lang wou spreken en nu durf ik niet te bellen ::)
Soms krijg ik echt een punt hoofd van me zelf :-\
Gebruikersavatar
Door Kim_S
#3241950
Telefoon pakken. Bedenken wat je gaat zeggen als er opgenomen wordt. Nummer bellen. En dan gaat de rest vanzelf :-*

(Zegt zij die voor haar werk vaak mensen moet bellen met klachten of problemen. Draaaaama...)
Door eelke
#3241952
Ik heb sinds vorige week een werk-smartphone dus nu kan ik ook daarmee whatsappen. Ideaal :biggrin2:
Gebruikersavatar
Door koekje
#3241954
Ik ben donderdag gecuretteerd na bijna 12 weken zwangerschap. Weer niet goed. Bloedverlies wordt al veel minder, maar ik voel me nog steeds zo zielig :'(

Ik wil me helemaal niet zielig voelen. Ik wil gewoon een nieuwe baby. En chocola.
 Terug naar “Bar-plaats”

Barfplaats wordt gesponsord door