
Boeke deed het heel erg goed, hij was tijdens het wachten wel druk maar de oefeningen deed hij wel beheerst en kalm. We hebben sprongetjes, de tunnel, paaltjes en de A-schutting geoefend en de touch bij de A deed hij al gelijk goed.

Boeke vindt de instructrice heel erg leuk en nadat zij hem drie enthousiast beloond had wilde hij elke keer als ze een naam riep naar haar toe. Daarna hebben we maar even besloten dat zij hem geen aandacht meer geeft en daarna deed Boeke ietjes rustiger tijdens het wachten.
We hebben al vaker een beetje behendigheid gedaan, op de vorige cursus en ook thuis wat, dus Boeke wist ook al een beetje wat de bedoeling was.
Hierbij was foto's en een filmpje van gister in het parkje naast onze tuin. Wij hebben zelf 2 sprongen, een hoepel, een slurf en paaltjes. We hadden een sprong, de slurf opgerold tot tunnel en een sprong achter elkaar staan. Na een paar keer hebben we de eerste sprong met de hoepel omgewisseld.
Vandaag had Boeke wat minder concentratie en wilde graag met alle stokken rondlopen maar met een heleboel geduld en heel veel "Boeke los" deed hij het best wel goed.



Door de hoepel


Hij is ook weer kort geknipt dus ziet er nu weer heel puppy achtig uit.
