signmodel schreef: ik heb al foto's voorbij zien komen en reken maar dat ik dat plaatje in het echt wil zien. gefeliciteerd met je nieuwe aanwinst.Uhm moet ik ff kijken, ben namelijk 3 uur onderweg
ik zet je erbij, wat neem je mee?
jammer

Moderators: Lizzy, Charlie Angel, eelke
signmodel schreef: ik heb al foto's voorbij zien komen en reken maar dat ik dat plaatje in het echt wil zien. gefeliciteerd met je nieuwe aanwinst.Uhm moet ik ff kijken, ben namelijk 3 uur onderweg
ik zet je erbij, wat neem je mee?
jammer
janninneee schreef: Uhm moet ik ff kijken, ben namelijk 3 uur onderwegwouw, wat een eer zeg dat je zo n end rijden over hebt![]()
DJ en Doerak schreef: Ik zat te denken... Áls ik kan die dag dan kun je eventueel ook met ons meerijden Renate. Kim neemt geen hond mee en ik alleen Tucker. Lilly zal dan wel bij jou voorin moeten want ik doe geen onbekende hond bij Tucker achterin de autoWeet je al of je mee kunt? Ben wel benieuwd. Maar alles nog onder voorbehoud!!
janninneee schreef: Haha met de trein ook nogoh dan kan je op de terug reis nog ff lekker de oogjes sluiten![]()
miik schreef: Wij hebben zitten twijfelen, maar Hero en ik zouden het ook leuk vinden om mee te gaan !lekker.
Er zijn een aantal mensen die we alweer veel te lang niet hebben gezien !
We zijn heel erg benieuwd naar Mayla natuurlijk, ik denk dat Doortje wel met haar wil spelen !
En ik denk dat Foxy wel graag een rondje wil racen met Oy... of met Laddy !
Enneh nou ja, we nemen ze gewoon allemaal mee
Alleen de kleine kanttekening dat Abby mijn blue merle border collie echt niet gediend is van opdringerige reuen.... dan snapt ze...
Ze maakt geen schade, maar toch...... en ik zal uiteraard proberen dat te voorkomen !
Wij kunnen ongeveer een rondje lopen van zo'n 45 minuten...ivm de "pup".
Dus ik denk dat wij dan ook het "korte" rondje lopen ? ik ben er helemaal niet bekend....
Is er water waar ze kunnen zwemmen/plonzen ?
Ik had bedacht dat wij wel fruit mee kunnen nemen, appeltjes en mandarijnen ofzo.
janninneee schreef: Jup ik heb een lift! Oogjes sluiten met 2 pubers in de trein haha! We wandelen regelmatig daar, liz vind het daar heerlijk, dus we komen ookmisschien zijn ze ook wel toe aan een tukkie, ik vind het nog best een behoorlijk eind lopen hoor vanaf t station.![]()
Nynke schreef: Ik ga mee met Mayla! Jeppe blijft thuis bij Richard. Kruidenboter dus? Is er al brood of zal ik een paar Turkse broden kopen,slachten en meenemen?yummie!
signmodel schreef: ik heb wel een pup reu, opdringerig kan hij zeker zijn, ik durf nog geen garanties te geven of hij zich wat van een sneer aantrektTis meer dat je weet dat ik geen valse hond heb... maar ze houd er gewoon echt niet van. Naar mijn idee lost ze het keurig op
miik schreef: Tis meer dat je weet dat ik geen valse hond heb... maar ze houd er gewoon echt niet van. Naar mijn idee lost ze het keurig opje bedoeld; geen over sociale hond
C@rine schreef: Brumby kan nogal eens van het opdringerige zijn.ik weet niet of dat teveel gaat worden samen met het halal geslachte brood, dus of nynke neemt alleen de kruidenboter mee, want we krijgen ook al bolletjes.
Maar ik neem de lange lijn mee, en anders aan de korte.
Zal ik desem stokbroden bakken voor bij de kruidenboter van Nynke?