Mini's 3-tal schreef: Blijkbaar een behoorlijk domme doos! Begrijp ik dan wel dat je de toet niet gekocht hebt? Dan had je het daar allemaal in kunnen ladenNee, de tuftuf is niet doorgegaan. Eerst zorgen dat rekening blijvend in de plus staat, plus wat ook niet onbelangrijk is..als ik heel eerlijk ben tegenover mezelf heb ik eigenlijk geen auto nodig, hij zou van de 30 dagen er zeker 25 stil staan. Ik ga misschien later dit jaar kijken voor elektrische fiets of een scooter
Dat gezegd hebbende: Tof dat je zo bezig bent met het welzijn van Noppie, ik dacht al eerder te merken dat je blij wordt van hem (als ie niet de hele avond mauwt dan)
![]()
Noppie is een schat, hij maakt me aan het lachen en is eigenlijk heel lief. Ik negeer hem nu als ie z'n kletsmoment heeft en dan gaat ie na een 30-45 minuten of slapen of gaat met z'n speelgoed spelen.
Nu alleen nog alles in elkaar zetten en monteren en kijken hoe ik het beste het net aan bovenkant bevestig maar dat zal ook wel lukken