Vanmorgen bij Oma op bezoek geweest. Oscar bleef in de auto en ik kon hem door het raam heen bekijken. Hij is echt heel mooi rustig, houdt de omgeving wel scherp in de gaten, maar gaat heel vaak lekker zitten en legt dan zijn kop op de hoofdsteun. Ben ik echt heel blij mee. Heel grappig was ook dat Oscar heel rustig en braaf keek naar een passerende Deense dog en die dog liep met een zo groot mogelijk boog om de auto heen, die vond het maar niets dat Oscar daar zat.
Oma wilde Oscar graag nog wel even zien, dus we hebben hem ook even binnen gehaald en toen heeft hij zelfs ook zijn handen omhoog kunstje gedaan. Tot groot vermaak van Oma
Daarna de rest van de middag de schoonfamilie op visite. Oscar heeft doodmoe liggen tukken in de bench. Mijn kruiden en groentes zijn uitgebreid bewondert! Nu wachten we met mijn zwager op ons eten. Thuisbezorgd.nl kookt voor ons vanavond.