Moderators: Lizzy, Charlie Angel, eelke
fem fatale schreef: Amsterdam. Maar ik doe ook al niet aan de vleeslijntjes omdat mijn katten en fret eigenlijk alleen prooi eten.Oooh jammer!!!
fem fatale schreef: Amsterdam. Maar ik doe ook al niet aan de vleeslijntjes omdat mijn katten en fret eigenlijk alleen prooi eten.ze kunnen gewoon in een flop dus ik wil je er best een paar sturen hoor
fem fatale schreef: Ja heel graag! Geen idee wat het is, maar iets wat bug heet vinden mijn katten ongetwijfeld fantastisch.wij noemen ze graag "vibra-torren"
Sanyo schreef: Vandaag twee oranje "dummy's" gekocht voor in het water à 99 centDie hebben ze bij onze Action nieten de dames vonden ze vanmiddag helemaal geweldig met het zwemmen in het kanaal.
De gedroogde kipfilet heb ik maar laten liggen, gezien de ingrediëntenlijst (uit mijn hoofd): kipfilet, glycerine, maiszetmeel, zout en suiker![]()
dan droog ik toch liever zelf.....
Ramses1 schreef: Die hebben ze bij onze Action nietik heb zaterdag ook een zakje gehaald ...![]()
![]()
Die verkoopster keek me aan alsof ik gek was toen ik naar gedroogde kipfilet vroeg![]()
Ramses1 schreef: Die hebben ze bij onze Action nieten ze hebben je ook al geflest met je zwembad![]()
![]()
Die verkoopster keek me aan alsof ik gek was toen ik naar gedroogde kipfilet vroeg![]()
Ramses1 schreef: Die hebben ze bij onze Action nietIn de stad hebben ze het wel zag ik, maar ik vond het er niet echt lekker uitzien, en zag dat er zout en suiker in zat en heb het lekker laten liggen.![]()
![]()
Die verkoopster keek me aan alsof ik gek was toen ik naar gedroogde kipfilet vroeg![]()
*Dorothea* schreef: en ze hebben je ook al geflest met je zwembadJa!![]()
lauraV schreef: ik heb zaterdag ook een zakje gehaald ...
toen ik het open maakte kwam een chemisch geurtje je te gemoed , en t vlees was vies plakkerig ....ik heb t weg gegooid![]()
saskia37 schreef: In de stad hebben ze het wel zag ik, maar ik vond het er niet echt lekker uitzien, en zag dat er zout en suiker in zat en heb het lekker laten liggen.Bij de Aldi hebben ze wel puur gedroogde kipfilet, geen toevoegingen, dus ik neem ze daar altijd mee.