Hier kunnen jullie lekker kletsen. Dit board is dus niet bedoeld voor serieuze voedings/gezondheidsvragen!

Moderators: Lizzy, Charlie Angel, eelke

Door K&D
#2687027
Jantina schreef: Nee alleen bloeddruk gemeten. Heb HA ook gebeld en die wil dat ik morgenochtend van alles laat prikken. Die was er -net als ik- niet gerust op. Ik denk dat ik maar van verloskundige praktijk switch. Krijg niet anders te horen dan 'hoort er bij'. Ja doei. Ik hoop nog 3 maanden dit kindje te dragen maar op deze manier gaat dat niet goedkomen ben ik bang.
Dat zou ik zeker maar doen! Wat kwaaltjes en ongemak hoort erbij, maar als je op de snelweg flauwvalt na opmerkingen als 'het hoort erbij' dan heb ik het gevoel dat ze je niet serieus genoeg neemt, helemaal omdat je vaker aangeeft dat je je niet lekker voelt. Er zijn altijd zeurzakken onzekere zwangeren die bij elk bandenpijntje gillen, maar een goede verloskundige behoort die eruit te filteren. De bevalling komt ook nog en het is wel zaak dat je vertrouwen hebt op de kundigheid van de verloskundige.
Door Jantina
#2687087
Tsja Nyn, Ik reed voor de fly over waar je rechts er af kunt ri zuidplein maar ik moest links rijden om ri europoort te gaan. Enige optie was een extra baan naar links om zo op de middenberm te komen ipv tig banen naar rechts om de vluchtstrook op te kunnen.
Door Nynke
#2687124
Jantina schreef: Tsja Nyn, Ik reed voor de fly over waar je rechts er af kunt ri zuidplein maar ik moest links rijden om ri europoort te gaan. Enige optie was een extra baan naar links om zo op de middenberm te komen ipv tig banen naar rechts om de vluchtstrook op te kunnen.
Ja, dan kun je inderdaad niet anders  :-\ :-\  Hoop dat je de komende tijd niet meer over de snelweg hoeft dan !!  :-*
Door TMG1961
#2687141
Kwam vanmiddag tijdens wandeling met Pixie de schapen tegen op de heide. Dacht loop er net voor langs maar ze waren sneller dan ik dacht en ineens stonden Pixie en ik midden in een kudde van ruim 500 schapen. Pixie bleef gewoon rustig naast me staan en bekeek de schapen op haar gemak. Ze vond het zelfs niet erg toen een van de geitenbokken aan haar safe stix rook en er even op knabbelde om te kijken of ie eetbaar was. Ze bleef de rust zelve.

Was echt heel trots op m'n belgje :)  :smitten:
Door TMG1961
#2687161
Nynke schreef: Fantastisch !!!!  Hoop dat je ervan genoten hebt !!!!  :P
Zolang het droog is loopt het heerlijk op de hei  :biggrin2: En als je dan ook nog eens 500 schaapjes tegenkomt die op 30 cm rondom je heen lopen is het nog beter. Het windje wat er stond was wel lekker want de schaapjes waren vergeten in bad te gaan  ;D
Door Nynke
#2687494
TMG1961 schreef: Zolang het droog is loopt het heerlijk op de hei  :biggrin2: En als je dan ook nog eens 500 schaapjes tegenkomt die op 30 cm rondom je heen lopen is het nog beter. Het windje wat er stond was wel lekker want de schaapjes waren vergeten in bad te gaan  ;D
:D :D :D :D :D :D :D

OT: Lekker gewerkt vanmorgen en daarna naar de kapper geweest, heerlijk kort is het onkruid weer  :P !
 Terug naar “Bar-plaats”

Barfplaats wordt gesponsord door