Inderdaad alle voeding meenemen die je wilt laten testen. Ik van alles een klein beetje afgehaald en in diepvrieszakjes in de vriezer bewaard, ik had iets van 15 zakjes mee..... Het was geen probleem dat het nog bevroren was. Ik zou in jou geval ook de brokken meenemen, en andere voeding waarvan je wilt weten of het geschikt is ja of nee. Ik was een beetje achterdochtig over de methode

, dus heb alle zakjes gelabeld met een nummer. De nummers op een lijstje gezet met er achter wat het was. Was op zich wel handig want ik heb er tijdens het consult meteen achter gezet wat er uit kwam.
In mijn geval had ik het vermoeden dat voeding geen probleem was, en dat klopte ook. Alleen het rundergehakt kwam er als negatief uit, en tja je weet nu eenmaal nooit wat daar precies in zit.
Ook inderdaad de supplementen mee nemen, die worden dan ook doorgemeten.
Als je verder nog vermoedens hebt van dingen die een rol kunnen spelen, bv schoonmaakmiddel of wasmiddel dan kun je daar ook wat van meenemen.