202spots schreef:
Wanneer je 2 keer per dag voert dan neem je de helft van de totale hoeveelheid voer dat je per dag moet geven.
Wanneer je 1 keer per dag voert dan geef je alles tegelijk.
Ik heb in 't begin trouwens ook eerst moeten wegen voordat ik wist hoeveel 'n kippenrug of 3 vleugels wegen,en hoeveel b.v100 gram gemalen kalkoen eruit ziet. 
Nu weeg ik niks meer.
Dank je voor jou uitleg; dat begreep ik wel want wij krijgen een puppy en die moet je de hoeveelheid verdelen over zeker 3 of over 4 maaltijden per dag.
Trouwens mijn Engels is niet zo goed maar een pup moet je 10 % van zijn gewicht geven; bv hij weegt 5 kg dan moet ik hem 500 gram per dag geven; dit verdeeld in 3 of 4 maaltijden toch?
Hierbij wil ik eerst kvv gaan geven, als hij dat gewend is wil ik langzaam zelf gaan samenstellen; bv kvv en kippenekken, visje, eitje, yohurt, appel, enz.
Als dit goed gaat, en ik vindt het leuk en heb er de tijd voor wil ik eigenlijk helemaal zelf gaan samenstellen, want wij willen hem ook meenemen op vakantie en wij gaan altijd met de tent dus dan kan kvv niet maar barf dus wel.