
Moderator: Lizzy
Lizzy schreef: Veulenvlees? Als in jonge paardjes? Worden paarden tegenwoordig ook al gefokt om als veulen geslacht te worden?
Maar goed, jammer dat je het vet niet mee kreeg... wat zijn het toch een bemoeiallen he, sommige slagers?!
Laura2004 schreef: Een kalfje, lammetje of biggetje dat is toch net zo zielig. ???de eerste 2 eet ik zowiezo ook niet.....maar paard komt er hier helemaal niet als eten binnen...een veulentje vind ik dan nóg zieliger.....kweet t....ben een rare!![]()
Laura2004 schreef: Ik eet helemaal geen vlees en ik vind het allemaal even zielig.is het ook!!!!!![]()
harns49 schreef: Ik heb niet het idee dat veulens voor de slacht gefokt worden. Er zal wel iets mee zijn dat ze niet in leven worden gehouden. Het vlees wordt bij deze slager verkocht. Het is ook niet zo dat het veulen voor mijn honden geslacht wordt. Het is al dood. Het is net zo zielig als kalfjes, konijntjes, lammetjes geitjes, reetjes, haasjes enz. Bij het eerste konijn dat ik vorig jaar kocht heb ik ook eerst flink moeten slikkenHelemaal mee eens!
Laura2004 schreef: Helemaal mee eens!In Peize [Groningen] slagerij Hilgen.
Waar zit die slager eigenlijk?
geer schreef: Ik krijg van mijn slager bijna niets mee als ik zeg dat het voor de hondjes is....en al helemaaaaal niet als er botjes aanzittenZo haalde ik makreel voor de honden bij de visboer. Hij verontschuldigde zich ervoor dat ze zo klein waren. Toen ik zei dat dat niet hinderde omdat ze voor de honden waren viel zijn mond open"Neenee, mevrouwtje, dat gaat splinteren...en kip is hardstikke gevaarlijk, salmonella enzo"
![]()
![]()
![]()
![]()
harns49 schreef: Zo haalde ik makreel voor de honden bij de visboer. Hij verontschuldigde zich ervoor dat ze zo klein waren. Toen ik zei dat dat niet hinderde omdat ze voor de honden waren viel zijn mond openeen zeehondHonden die vis eten?? Had hij nog nooit van gehoord
Hij vroeg wat voor soort hond het was
![]()