
Nou las ik dat ik zelf snackies kan maken in de oven. Maar ik kan niet vinden, ws lees ik er weer finaal overheen

Moderator: Lizzy
Mien schreef: Laatste tijd lees ik weer eens wat meer in de andere topics dan alleen in de bar..Dat is mijn insteek als ik die dingen maak en geef.![]()
Nou las ik dat ik zelf snackies kan maken in de oven. Maar ik kan niet vinden, ws lees ik er weer finaal overheen, maar dump het toch effe als vraag: heeft gedroogd spul nog enig voedingswaarde of is het gewoon lekker, snoep zonder troep (=smaak, geur- rn klrurstoffen ed).?
Kruimel schreef: Nou, de voedingswaarde blijft besat hoog bij drogen hoor. Veel hoger dan bij koken, vergelijkbaar met invriezen. Dus vlak die gedroogde kipstukjes niet uit!Besat??? ik denk maar kan er niet veel van maken, verder duuidelijk hoor
Mien schreef: Besat??? ik denk maar kan er niet veel van maken, verder duuidelijk hoorOK, OK, verbeterd. Jeez ..... sommige mensen.
Nog een vraagje: ik ga dus in de oven drogen. Als ik pens ga drogen gaat het dan errug stinken in mijn keukentje?
Mien schreef: Als ik pens ga drogen gaat het dan errug stinken in mijn keukentje?ja
Kruimel schreef: OK, OK, verbeterd. Jeez ..... sommige mensenVooral mensen die OLGA heten