Ik probeer heel voorzichtig een beetje te barfen. Als basis ben ik mijn hond nu op Carnibest aan het overschakelen. Daarnaast pureer en pruts ik wat, maar nog niet te vaak. Daar weet ik nog niet genoeg voor. Ik heb begrepen dat het ook met een kant en klare rauwvlees voeding goed voor de vertering is als de hond na het eten nog wat na-kauwt. Omdat mijn bottenzoektocht nog niet succesvol is geef ik hem nu 's avonds zo'n 'bot' van buffelhuid of een gedroogd lams- of koeien oor. Wat is jullie mening over deze producten?
Daarnaast zag ik op de website van hondtotaal diverse soorten gedroogde producten om als snack te geven: vleesstrips, lever, boekmaag, kophuid en lever.
Is dit iets als tussendoortje, zelf hondenkoekjes bakken ben ik nog niet aan toe. En naarmate ik me meer in de hondenvoeding verdiep krijg ik bij de kant en klare hondenkoekjes een steeds minder goed gevoel.
Sandra