
Ik snap dat je "lekkers" meer en harder verdedigt dan "minder lekker", ik vind het ook niet erg, zal er rekening mee houden door ze apart te voeren, maar ben gewoon benieuwd naar jullie ervaringen.
Moderator: Lizzy
202Spots schreef: Oh...wanneer de een vlugger klaar is met de bak dan de andere....dan word er netje gewacht totdat de andere ook klaar is....en DAN duiken ze in de ander z'n bak om nog effe na te likkenDat doen ze hier ook, de ellende doet zich vlak vóór het eten voor. Het lijkt wel of ze zo gefixeerd zijn op datgene dat ze krijgen, dat álles en iedereen moet wijken.![]()
conleeuw schreef: ik voer mijn honden vaak uit mijn hand, dan kunnen ze naast elkaar staan en zelfs zonder ruzie te maken beiden dezelfde stuk uit mijn hand pakken ook zonder ruzieDoe ik vaak met het ochtendetendus ze kunnen het wel