Hier kun je al je vragen, problemen en stellingen kwijt met betrekking tot het zelf samenstellen voeding.

Moderator: Lizzy

Door Miekie
#527317
Wat is een beetje normale prijs voor geitenvlees en klopt het dat geitenbotten erg hard zijn? ???
Door Laura2004
#527324
Ik koop geitenribben voor 1.00 euro per kilo. Maar dat is echt heel erg goedkoop. En de geitenribben die ik koop zijn absoluut niet hard.
Gebruikersavatar
Door Lizzy
#527379
De geitenribben die ik heb zijn ronduit zacht te noemen! Geitenvlees koop ik nooit maar volgens mij is 2 a 3 euro de kilo (voor wat snijlingen) niet abnormaal.
 Terug naar “Vragen, Problemen en Discussie BARF”

Barfplaats wordt gesponsord door