een vriendin van mij wil overgaan op ander voer.
ik heb dus even mijn versvoer mantra gedaan voor haar

ik voer zelf BiBi en wil 2 dagen erbij gaan barfen.
nu wil zij meteen helemaal gaan barfen en vroeg aan mij: wat ben je dan ongeveer per maand kwijt?
nu is dat bij mij makkelijk rekenen, namelijk ongeveer 6 zakken BiBi per week

maar voor de fulltime barfers onder ons?
hebben jullie enig idee wat jullie kwijt zijn per week/maand?
ligt natuurlijk ook helemaal aan wat je voert en wat voor hond je hebt.
mijn chihuahua eet ook wat goedkoper dan onze bull

zijn jullie bijvoorbeeld per maand nu duurder uit dan met bv brokken? ik zelf kom maar ietsies duurder en dat weegt niet op tegen de voordelen die ik aan versvoer vind zitten. mijn honden zijn gewoon veel gezonder en vrolijker sinds ze BiBi eten ipv brok
