pollekind schreef:
Ik vind het ook een lastige theorie dat van die wolf,en ik kan me er ook niet veel bij voorstellen als ik naar mijn Cavalier King charles Spanieltjes kijk dat ze van de wolf afstammen.OK mijn husky lijkt er al heel wat meer op en de poolhonden die we de afgelopen 16 jaar gehad hebben ook.Maar ik denk ook vaak bijmezelf;"Waarom moet een hond nog net zo gevoed worden als zijn voorouders?"Wij eten ook niet meer hetzelfde als 100 geleden,moet een hond dan ook niet met zijn tijd meegroeien?Want hoeveel mensen eten er nu nog 7 dagen per week verse groenten,vers vlees?Ik niet,ik eet chineesafhaalmenu,chips uit een zak met een hoop geur kleur en smaakstoffen en drink ook graag cola(ook al zo'n gezond product
).Tuurlijk eet ik ook regelmatig vers,maar niet iedere dag.Dus kan een hond dan niet met de moderne tijd mee en ook eens 1 maal in de week een afhaalmenuutje(blikje Pedigree)eten?Ik bergijp Hiram dus wel een beetje.Ik voer ook KVV maar twijfel er wel een beetje aan of het gezonder,is het niet gewoon een andere manier van voeren?(Oh jee,nu begeef ik me op glad ijs tussen allemaal versfans,Sorry...)
Jij was van deze wereld toch ook he?
Ik kan me voorstellen dat je enige moeite hebt met het wolfverhaal als je alleen van het uiterlijk van de hond uitgaat. En ook begrijp ik ergens heel verweg nog wel je ethische vraag of een hond niet ook eens met ONZE tijd mee moet groeien, heeeeeeeel verweg dan he,

, maar dat je eraan twijfelt of kvv voor de hond, of iedere dag verse groentes en vers vlees voor de mens gezonder is dan wat jij daar allemaal verorbert. Vergeef me, maar ik dacht dat dat inmiddels al wel tot ons allemaal was doorgedrongen.
Ik denk ook dat je mensen wat verkeerd inschat. Er zijn zat mensen die iedere dag verse groentes, vlees enz eten. Kijk bv eens buiten de westerse wereld. Maar ook hier eet gelukkig niet iedereen constant ongezond. En ja: sommige mensen kunnen de honderd passeren op cola en chips, maar dat zegt alleen iets over de wonderlijke flexibiliteit van ons gestel. Maar hoe langer we daarmee sollen, des te meer we aftakelen.
Eet smakelijk vanavond

Heb zelf net worteltjes, ui, tofu en rijst achter mn kiezen 8)