

Moderator: Lizzy
Fynn schreef: HoiIk hoop eigenlijk ook dat het dat niet is, want dan wordt het met dat dieet helemaal lastig. Maar ja, wat dan
Kan me niet voorstellen dat het van spiervlees van paard is die diarree.
Ik hoor van veel mensen dat hun hond aan de diarree ismisschien heerst er iets.
Groetjes Rian,Ijuba,Fynn en Asani
maddoc schreef: ligt eraan hoe je hond eronder is en hoe lang het duurt en of er verbetering in de consistentie is.Eigenlijk heeft ze dat nog niet eerder gehad na het geven van een nieuwe diersoort. Het is nu dus 2 dagen en is steeds wateriger geworden. Ze is erg onrustig, moet vaker uit dan normaal. Of ja, ze geeft aan dat ze uit moet. En dan loopt ze heel onrustig te snuffelen, maar hoeft dan niet elke keer te poepen. Dat kan goed 3 uur later komen, maar tot die tijd is ze wel steeds onrustig. Als het er net uit is, gaat ze eigenlijk pas rusten.
mijn honden hebben dat ook steeds als ik een nieuwe vleessoort of kvv geef, maar hebben er zelf geen last van, zijn er niet ziek van, hoeven er niet vaker uit en na een dag is het ook weer over en dan hoef je dus niets te doen.
pallas schreef: Ik heb het met Didot ook gehad.Geit kan Maxi nou toevallig ook niet goed verdragen. Dat had ik al eerder ondervonden. Maar ja, dat is ook wel heel vet. Paardenvlees leek me toch anders. Kan Didot ook niet tegen rund dan (ook een grazer toch?)? Er zijn niet zo heel veel diersoorten die ik nog kan proberen, ze heeft al best veel gehad (stelde bewust een gevarieerd menu samen
Hij had last van jeuk , dus eliminatiedieet gedaan. Geit had hij nog nooit gehad,maar daar werd het alleen maar erger van. Paard daarna geprobeerd, ook geen succes., inmiddels was meneer helemaal kaal op de flanken.
Na veel proberen en zelfs vis/rijst een periode brokzijn we erachter dat hij niet tegen grazers kan.
Natuurlijk kan het ook een virus zijn , maar dan moet het toch wel weer snel wat beter gaan.
Als de jeuk ook nog eens erger wordt weet je het wel ;)
Is er nog een andere diersoort die je kan proberen, dan zou ik als ik jou was toch die proberen.
maddoc schreef: ja dan wordt het anders en missch wel handig om even met paard te stoppen, is het daarvan dan zie je ook snel weer verbetering, had je dat poeder wel al eerder gegeven?Ik vraag me dus af, dat als ik nu met paard stop en het blijkt daar niet van te zijn, kan ik dan daarna toch opnieuw met een eliminatiedieet met paardenvlees beginnen? En terwijl ik stop, geef ik iets waarvan ik weet dat ze er eerder nooit diarree van kreeg?
hoorde toevallig vd week nog dat paard als eliminatiedieet ook altijd handig is, omdat het blijkbaar toch wel in veel produkten verwerkt zit, en ook in produkten uit de snackindustrie, de frikandellen ed.
heb je ook al struisvogel en eend gevoerd?
maddoc schreef: zodra je er echt bloed bij ziet, moet je sowieso niet langer afwachten en naar de d'arts.Bloed zat er niet bij. Ja, als het morgen nog zo hevig is, dan zal ik dat inderdaad doen.
ik zou toch even stoppen met het paard, dan weet je gelijk waar je aan toe bent, maakt dat geen verschil dan ook handiger d'arts te bezoeken,
en sowieso als het morgen nog zo is, ook.
Chubby schreef: Hier ook diarree: eerst door Giardia, later "per ongeluk" door weet ik veel wat en dat wilde ik bestrijden met Pro Biotica wat de boel alleen maar erger maakte :-[Maar ja, ik zit met dat eliminatiedieet... Anders had ik paard gewoon niet meer gegeven. Het ligt nu een beetje anders
Als ik jou was, zou ik stoppen met paard en bijvoorbeeld eend geven.. Dat is m.i. ook meer een "natuurlijk prooidier".. Gaat de diarree daarmee niet snel over, dan zou ik zeker op Giardia en Isosporen testen!