AstridStraver schreef:
Tjee Marloes, wat ontzettend moeilijk om hem zo slecht te zien en er niets aan te kunnen doen, behalve knuffelen en er voor hem zijn.
Die slechte dagen en momenten zijn heel rot inderdaad; en die aanvallen al helemaal..
Gelukkig heeft hij ook veel goede dagen en momenten nog.
Hoe reageert Saar op hem, want dit is natuurlijk heel anders dan ze samen gewend zijn?
Saar heeft het uitdagen tot spelen veelal opgegeven. Er wordt nog maar heel weinig gespeeld samen, en nu moeten de katten er soms aan geloven wat Saar betreft

Verder merk ik eigenlijk niet zoveel aan haar. Wat wel sneu is, is als ze 'alleen' verder moet wandelen als Moos in het wagentje zit. Ze is geen held, nooit geweest, en moet nu in haar eentje alle vreemde honden aan. Bij de wat kleinere vrolijke exemplaren is dat alleen maar leuk, nu speelt ze opeens met vreemde honden. Bij grotere of meer dreigende honden is dat minder, en helaas is ze ook meer op haar hoede tijdens het wandelen nu, omdat Moos geen buffer meer kan spelen als hij in zijn karretje zit.