[quote="joki"]
Als je zoveel verschillende soorten voedsel geeft, wordt de hond natuurlijk kieskierig. Dit is DE manier om slechte eters te kweken.
En geven jullie aan jullie honden rouwe groenten???En noten..???
Dat verteren ze toch helemaal niet...de mijne toch niet...zelfs een wolf met een veel sterkere maag en darmen eet enkel de maaginhoud van planteneters omdat die inhoud al voorverteerd is en hij het dus goed opneemt.
Volgens mij schijt hij tomaten en noten...
[/quote]
Dat kun je misschien denken: honden worden kieskeurig door hen verschillende soorten voedsel te geven

Maar MIJN ervaring is heel anders.
Oké...het zijn hier geen viseters...dat gaat mondjesmaat...maar voor de rest wordt alles gegeten (kan geen enkel prooidiersoort verzinnen, wat niet gegeten wordt).
Ikzelf kook de groente even (waardoor de celwand ook kapot gaat) en qua massa is een lepel groente dan al vaak wat meer.
Wordt goed opgenomen, en zeker niet uitgesch*ten.
Noten en zaden maal ik, maar geef ze ook vaak in z'n geheel.
Dat laatste als ruwvezel functie.