Moderator: Lizzy
Loti schreef: Ja, aanstaande dinsdag moeten we Saartje brengen en ze wordt woensdag geopereerd, misschien zelfs nog dinsdagmiddag. Vorige week werd mij gezegd dat de oproep 3 tot 6 weken kon duren, dus het telefoontje kwam heel onverwachtsHeel veel sterkte Loti!!!
Loti schreef: Saartje is gisteren geopereerd en de shunt van 7 mm is tot 1,5 mm gesloten.Ohh wat fijn dat de operatie achter de rug is en alles redelijk/behoorlijk goed is gegaan!!! Ik zal voor je dumen dat zij vanmiddag naar huis mag. Dat zou wel heel fijn zijn!
De arts vond de poortader naar de linkerhelft van de lever excessief groot en de lever erg a-symmetrisch, hetgeen in theorie zou kunnen wijzen op een 2e shunt in de lever, maar het lijkt hem heel onwaarschijnlijk. Het is niet op de echo gezien en men heeft het in Utrecht nog nooit eerder meegemaakt.
Ze is nog op de intensive care met een vochtinfuus en vanmorgen worden er wat bloedtesten gedaan. Als de uitslagen in orde zijn en ze het verder ook goed doet, mag ze misschien vanmiddag naar huis.
Groetjes, Loti