Hier kun je al je vragen en problemen kwijt met betrekking tot de gezondheid. Raadpleeg uw dierenarts bij twijfel of urgente zaken.

Moderator: Lizzy

Door Rowena
#689262
Hij wil het ook niet zelf gaan doen hoor! Hij wil me dan doorverwijzen naar Amsterdam.
Ik heb goede ervaringen met mevr. Govers van de Wagenrenk. 
Waar zit deze specialist?

Emmeloord is ook een optie natuurlijk. Ik ben nu ook druk aan het zoeken op internet.
Door Lizzy
#689286
Lupa schreef: en zelfs op een foto is hernia niet altijd te zien

dus ik vind de stelling van de DA zozo
er is nog van alles tussen opereren of niks doen
Ja eens. Ik weet natuurlijk vanaf hier niet wat er aan de hand is en waarom de DA dit nu roept. Is je hond nu plots verlamt? Ik zou dus of naar een specialist gaan (als ze verlamt is) of naar een chiropractor of beide. Maar goed, waarom vindt deze DA dat het of opereren is of dat het anders alleen maar erger wordt?
Door Rowena
#689373
Lizzy schreef: Ja eens. Ik weet natuurlijk vanaf hier niet wat er aan de hand is en waarom de DA dit nu roept. Is je hond nu plots verlamt?
Ja vanmiddag liep ze ineens niet meer en viel ze om als ze het probeerde.
Ik zou dus of naar een specialist gaan (als ze verlamt is) of naar een chiropractor of beide. Maar goed, waarom vindt deze DA dat het of opereren is of dat het anders alleen maar erger wordt?
Waarom mijn da dit roept weet ik ook niet ik heb nu ook meer gelezen op internet en heb nu ook besloten om morgen ochtend te bellen zodat hij me door stuurt naar een specialist zodat die foto's kan maken en dat we van daar uit verder gaan.
En ik wil sowieso naar een chiropractor.
Lupa schreef: en zelfs op een foto is hernia niet altijd te zien

dus ik vind de stelling van de DA zozo
er is nog van alles tussen opereren of niks doen
Ja dat van de foto lees ik meer maar het is toch wel verstandig om juist wel zo een foto te laten maken?
Ik vind de stelling van mijn da ook erg stug daarom ben ik nu heel internet aan het afzoeken voor andere opties. En wil ik naar een specialist die zal ook wel vaker met hernia's te maken hebben en weet misschien ook nog wel iets dat helpt.
Door Rowena
#689450
Lupa schreef: de contra vloeistof is zeer gevaarlijk
je hond kan echt verlamd raken daardoor
Kijk dit wist ik nog niet. en dat maakt het natuurlijk wel even anders.

Tot nu toe zie ik nog geen verbetering, Maar ik bel morgen sowieso om doorverwijzing.
Door Rowena
#689474
Lupa schreef: is jou hondje verlamt of kan die lopen?
nee allebij d'r achter poten doen niet mee. als ze een poging doet om zich voort te bewegen blijven haar achterpoten onder haar lijfje, haar pootjes zijn dan helemaal gestrekt. Ze stond net heel even en toen viel haar achterkant om.
Toen ze vanavond een prik kreeg in d'r spier begon ze wel te gillen dus er zit wel gevoel in d'r achterbeen.

Waar ik me nu wel een beetje zorgen om begin te maken is dat ze sinds vanmorgen niet meer geplast heeft. :(
Door Rowena
#689502
Lupa schreef: als je de voetjes tezt doet?
voetje naar achter vouwen en kijken wat ze doet als het traag op de oorspronkelijk plaats gaat is het neurologisch

ik snap de spierverslapper van de da niet
Ik heb de test even gedaan maar haar voetjes reageren gelijk,

ik geloof dat hij zei dat ze spierverslapper had gehad.
waarom is dat raar?
Lupa schreef: niet meer plassen is het een sympthoom van verlamming!!!!!
Nou het rare er van is dat ze wel gepoept heeft niet veel maar toch wat.

Verder zei de da dat ik het even aan moest kijken tot morgen ochtend en mocht het niet verbeteren dan zou hij me doorverwijzen. wel moet ik zeggen dat ze iets beter lijkt als toen ik bij de da was.
Door Rowena
#689507
Lupa schreef: waarom zou iemand een spierverslapper geven als je niet weet wat er aan de hand is?
Ja dat is eigenlijk wel zo.
zde heeft dus wel gepoept?

iets met de blaas? steen?
Ja wel gepoept,
Steen zou kunnen.

Ik ga morgen naar de specialist. Die kan mij vast meer vertellen.
En ik zal er maar eens goed over na denken of ik nog wel bij deze da wil blijven komen.....

Maar goed een vriendin kwam met het volgende
diergeneeskundig orthopedisch centrum amsterdam
zij had erg goede ervaringen met hun. Kennen jullie deze kliniek ook?
Door Rowena
#689674
Nou ik heb net met mijn eigen da gesproken en ik kan morgen terecht in amsterdam. Verder heb ik ook gelijk  de chiropractor uit Noordwijkerhout gebeld en die gaan geen hernia behandelen.

Mijn eigen da zegt dat de kans van een operatie en corticosteroïden allebij op 80% genezing ligt.

Nu heb ik ook de specialist gebeld in Amsterdam en die zegt dat dat dus helemaal niet waar is en dat het per dier weer verschild. En dat hij pas kan zeggen hoe groot de genezingskans is na het zien van Brenda en na dat er foto's zijn gemaakt.

Ik heb echt het gevoel dat er toch wel veel meer te doen moet zijn als alleen opereren of corticosteroïden behandeling of is dat toch niet zo?
Door Lizzy
#690150
Acupunctuur en HerniaVetsem van VSM. Ik heb met beide echt heel goede ervaring!
Door Eef+Stippels
#690432
Pfff, wat een toestand  :-\

In ieder geval goed dat er foto's worden gemaakt.

Is het zeker dat het een hernia is? Zo niet, dan kan de chiropractor of een osteopaat er misschien toch naar kijken?

Wandor zou wobbler hebben, het zou niet meer goedkomen en we moesten maar afwachten totdat ie niet meer kon lopen, zodat ie op dat moment kon worden ingeslapen. Hij is na 3 behandelingen door een osteopaat helemaal opgeknapt. Dierenartsen zeggen soms ook maar wat. Ze willen overal een medische naam voor hebben, een blokkade (in wandors geval) is te zweverig.
Laatst gewijzigd door Eef+Stippels op vr 12 jan 2007, 17:41, 1 keer totaal gewijzigd.
Gebruikersavatar
Door Hitam
#690525
Wat raar dat deze chiropractor geen hernia wil behandelen. Ik heb hele goede ervaringen met hernia's en chiropractie.
Door Shirley-Chicky
#690569
Lizzy schreef: Acupunctuur en HerniaVetsem van VSM. Ik heb met beide echt heel goede ervaring!
Ook hier heb ik hele goede ervaringen met Herniavetsem.
Door Rowena
#690694
Lupa schreef: loopt je hondje nu?
Nee ze loopt nog steeds niet met haar achterpootjes. Als ze het probeerd dan valt haar achter kant om.
Lizzy schreef: Acupunctuur en HerniaVetsem van VSM. Ik heb met beide echt heel goede ervaring!
Geef haar nu sinds donderdag 2 keer per dag hernia van het merk Puur. (herniavetsem was op, maar in puur zit hetzelfde)
Maandag heb ik wel een afspraak met een fysiotherapeut.
Hitam schreef: Wat raar dat deze chiropractor geen hernia wil behandelen. Ik heb hele goede ervaringen met hernia's en chiropractie.
Ik heb geen ervaring met chiropractors maar wou het zeker wel proberen, dus als er mensen zijn met andere adressen?
Evelyn schreef: Is het zeker dat het een hernia is? Zo niet, dan kan de chiropractor of een osteopaat er misschien toch naar kijken?
Nee het is niet 100% zeker maar dat kan de da ook denk ik niet weten zonder foto's. Hij zij dat het met 98% zeker een hernia is.

Maar goed ik heb nu besloten om het eerst op medicijnen en rust te proberen. Er zijn geen foto's gemaakt omdat die da (specialist) ze alleen wil maken als ik ook echt wil laten opereren omdat die vloeistof die ze inspuiten ook niet niks is(en omdat hij een operatie plek reserveerd).  En aangezien opereren 1 van de laatste dingen is die gedaan kunnen worden wil ik het eerst met medicijnen, rust en fysiotherapie proberen.
Door Rowena
#693603
Nou Brenda loopt weer sinds zondag middag.  :) :)
Ben maadag naar de fysiotherapeut geweest en nu moet ik haar elkedag masseren en volgende week terug komen.

Ik zit op dit moment nog een beetje in twijvel of ik voor een seccond opinion ga bij een andere da.
Ze plast nu wel vaker op een dag dus dat is wel possitief!!
Ze heeft alleen nog geen ontlasting gehad sinds zondag avond.

Ik heb nog even 1 vraag. De fysiotherapeut heeft geadviseerd om minder te voeren omdat ze nu natuurlijk minder beweegt. Maar ze heeft echt honger ze gaat zo ver dat ze zelfs van de katte jat en dat eten echt naar binnen schrokt zodat ik het niet kan afpakken zelfs als ik er bij blijf zitten probeerd ze het nog!!!  :-X
Nu heb ik even zitten lezen zou het een idee zijn om tijdelijk carnibest light te geven of kruidenmix? zodat toch haar buikje vol is of kan ik beter meerdere keren perdag voeren?
Alvast bedankt.
 Terug naar “Vragen en Problemen over gezondheid”

Barfplaats wordt gesponsord door