Liselot schreef:
Ha, eindelijk eens iemand die al ervaring heeft met Kiezebrink, in mijn uithoek van het land komen ze binnenkort ook bezorgen. Ik heb al muisjes geprobeerd en de katten vonden ze erg leuk/lekker. Kan zo betaalbaar een menu van vooral hele prooidieren gaan voeren.
Hoe doe jij het met de bevederde dieren ? Even plukken in een emmer water ? Buiten geven ? En welke maten knaagdieren had jij besteld en hoe bevallen die ?
Ik geef alles "puur natuur"

De duiven zijn goed bevederd en de slagpinnen en poten nemen ze niet. De kwarteltjes hebben zachte veertjes zeg maar, daar blijft weinig van over. Darmpjes en maagje.... soms een pootje.
De kuikens zitten in een grote doos, niet appart verpakt. ff denken (het is ook zoveel...)
Wij hebben gekozen voor de regular rat, maar ze zijn erg groot, dus ik denk dat het toch large ratten geworden zijn....
De jumbomuisjes genomen 35 gr. per muis ongeveer.
De konijnen hadden we ook besteld, maar die verkopen ze niet meer.
De hamsters zijn even groot als de muisjes.