Hier kun je al je vragen en problemen kwijt met betrekking tot de gezondheid. Raadpleeg uw dierenarts bij twijfel of urgente zaken.

Moderator: Lizzy

Door Sander
#41630
Bo heeft op dit moment weer eens een ernstige aanval van misselijkheid, waarbij ze veel lucht hapt en haar buik opzwelt. Ze moet van mij op haar plaats blijven, omdat ze anders alles opeet wat los en vast zit. Ik heb haar net wat yoghurt gegeven. Kort daarna heeft ze overgegeven. Er kwamen wat nog niet helemaal verteerde stukken bot uit, wat plantaardig materiaal en natuurlijk de yoghurt. Het gaat nu iets beter, maar ze hapt nog steeds wel lucht. Heeft iemand nog tips om de misselijkheid te verzachten??
Door Sander
#41634
Inmiddels ligt ze rustig te slapen. Ik geloof dat de aanval nu wel weer redelijk over is. Ik denk dat ik toch maar eens achter die homeopathische druppels van Lizzy aan moet gaan.
Door Lizzy
#41675
Hoi Sander, yup, ik denk dat je die druppels goed kunt gebruiken.... wat een ellende he..!

Wat je ook kunt doen is zachtjes de buik masseren. Dikke kans dat ze een boer of scheet laat en dat het gas er dus uit komt (en da's goed).

Houd haar maar goed in de gaten en sterkte he!
Groetjes, Lizzy
Door Sander
#41706
Ze heeft de hele nacht en ochtend nog last gehad van de misselijkheid, maar niet meer zo erg als gisteravond. Ik heb het idee dat het te maken heeft met maagzuur. Ik heb haar net een stuk runderhart gegeven, zodat haar maag wat te doen heeft. Sindsdien is ze erg rustig.
Door willy
#41885
Hoi Lizzy,
zal wel wat voorgaande berichtjes gemist hebben.
Jullie hebben het over homeopathische druppels tegen misselijkheid. Welke zijn dit?
Gr. Willy
Door Lizzy
#41917
Sulphuricum Acidum (of Acidum Sulphuricum) D6.

Dit middel is wel heel specifiek en wordt gebruikt bij misselijkheid waarbij de hond over de grond likt en ook fanatisch gras, takjes, bladeren en zelfs veters opeet.

Groetjes, Lizzy
Door willy
#41928
Hoi Lizzy,

Bedankt voor je antwoord. ben nog steeds druk bezig met de studie homeo. Ga gelijk eens kijken wat er over dit middel in de boeken staat.

Enne, ik heb het gelezen van Brutus' staart, te gek :D
Nu hopen (duimen) dat het goed blijft gaan.
Gr. Willy
Door Paul_Barte
#41931
Zoals Sander al eerder aangeeft helpt het vaak 'iets' te geven waardoor de maag wat te doen heeft.
Bij honden die vaak last hebben van galbraken (zijn er best veel hoor) kun je b.v. 's-avonds of 's-morgens bij het opstaan een groot stuk vlees geven.
(bieflappen tegen de datum aan bij de C-1000 b.v. LOL).

Het probleem is in de meeste gevallen over.
Door Lizzy
#41932
willy schreef: Hoi Lizzy,

Bedankt voor je antwoord. ben nog steeds druk bezig met de studie homeo. Ga gelijk eens kijken wat er over dit middel in de boeken staat.

Enne, ik heb het gelezen van Brutus' staart, te gek :D
Nu hopen (duimen) dat het goed blijft gaan.
Gr. Willy
Hihihi, ik dacht ook wel dat je het daarom graag wilde weten! Gaat het goed, jouw studie?

Groetjes, Lizzy en ja, goed he, zijn staart zit er nog aan! En nu inderdaad maar duimen!
Door willy
#41940
Hoi Lizzy,

Even off topic dan maar:
Studie gaat prima, maar ook op het studieforum allerlei onenigheid. Doe nu Sorag homoepathisch specialist.
Opleiding van Sagho lijkt beter, dus weet nog niet of ik onderweg overstap ;)
Groetjes Willy
 Terug naar “Vragen en Problemen over gezondheid”

Barfplaats wordt gesponsord door