Hier kun je al je vragen en problemen kwijt met betrekking tot de gezondheid. Raadpleeg uw dierenarts bij twijfel of urgente zaken.

Moderator: Lizzy

Door Lizzy
#390550
Thunder schreef: Woensdag volgt de operatie.
Ga alvast rond met de collectebus :'( ;)
Het leven als alleenstaande is zo al zo duur,en dan nog zo'n dure vogel,die me dit jaar al voor de 2de keer m'n keel dicht nijpt. Maar ik lijd nog liever honger dan dat ik ze iets moet ontzeggen. Dus tijd om aan de lijn te denken maar weer haha ;D
Maar HIJ IS HET WAARD!!!!
Dus toch gescheurd? Pfffff...... onwijs veel sterkte.....!
Door Thunder
#390838
Haha,die spaarpot,daar ben ik tot nu toe nog niet aan toegekomen. Hopelijk binnenkort promotie op het werk,dan zit ik toch iets ruimer,kan ik eerst de gaatjes beginnen vullen,en dan aan dat spaarpotje beginnen! ;D
Gebruikersavatar
Door Cherry
#390845
Ik wens jullie ook sterkte a.s woensdag maar je weet dat Twister in goeie en ervaren handen is
Door chrisje
#390849
Veel succes ermee. En gescheurde kruisbanden zijn goed te verhelpen. Ik heb hier een teefje van 13 jaar rondlopen dat op een tweejarige leeftijd haar beide kruisbanden heeft gescheurd. Na de operaties een aantal weken revalidatie en zwemmen en ze was weer de oude. Nu geniet ze van haar oude dag. :D
Door Thunder
#390906
chrisje schreef: Veel succes ermee. En gescheurde kruisbanden zijn goed te verhelpen. Ik heb hier een teefje van 13 jaar rondlopen dat op een tweejarige leeftijd haar beide kruisbanden heeft gescheurd. Na de operaties een aantal weken revalidatie en zwemmen en ze was weer de oude. Nu geniet ze van haar oude dag. :D
Ja,ik weet wel dat het meestal helemaal goed komt. Het is dat Twister groot en zwaar is,dat ik een beetje bang ben dat het wel 100% in orde komt. Alles wordt tenslotte veel zwaarder belast met zo'n gewicht.
Ik weet dat ik hem er een hoop plezier mee afneem,maar ik denk dat pakwerk nu toch verleden tijd zal zijn. Ik wil geen extra risio's nemen met nog meer blessures als gevolg. En shows,dat zien we wel in de toekomst.
Hij blijft in elk geval m'n nr 1,m'n beste maatje en m'n grote liefde. Geen man kan er tegenop! LOL
Door Thunder
#390908
Cherry schreef: Ik wens jullie ook sterkte a.s woensdag maar je weet dat Twister in goeie en ervaren handen is
Ontzettend bedankt voor alle steun en hulp Gerry :-* :-* :-*
Door Thunder
#392709
FF een update.
Nadat ik met Twister bij de DA geweest ben,heb ik thuis aan de binnenkant van z'n knie een bult ontdekt,met een klein wondje. Ik kan niet zeggen dat we die nu over het hoofd hebben gezien of dat hij er toen nog niet was. In elk geval was de bult na een paar dagen weg,en is hij beter beginnen lopen. Met momenten zie je hem haast niet meer manken,hij gebruikt z'n poot terug veel meer,maar in rust ontziet hij hem toch nog wat. En af en toe mankt hij ook nog wel wat.
Door die bult ben ik nu toch een beetje gaan twijfelen,ook al geloof ik er niet te hard in. De diagnose van de gescheurde kruisband is enkel gesteld door de knie te bewegen. Zou het toch niet raadzaam zijn om er een foto van te laten maken,voor het mes erin gaat?
Door danielle1980
#392718
tja ik ben bevooroordeeld, want mijn engelde bull had volgens mijn da dus ook gescheurde banden en moest gelijk geopereerd worden,
toen ik bij een specialist was bleek het dus helemaal niet zo te zijn. :o :(

als je twijfelt gewoon even een second opinie vragen aan iemand anders.
enne volgens mij is het op een foto niet echt te zien, maar dat weet ik niet meer zeker. :-\
Door Jolly
#392756
owww ik zou zeker even foto's laten maken, gewoon om er echt zeker van te zijn.
Onder het mes gaan voor iets wat niet hoeft is ingrijpender dan de foto's laten maken
Door Thunder
#392949
Feit is natuurlijk wel dat deze DA een specialist is. Ik hoop dat hij zich niet beledigd voelt als ik twijfel aan zijn diagnose. Maar het is en blijft mijn ventje!
Door Thunder
#392957
Heb zonet naar de dierenkliniek gebeld,om morgen een foto van de knie te nemen,voor aan de de operatie te beginnen. Natuurlijk drukte de assistente erop dat de diagnose al gesteld was vorige week,maar ik heb er toch op gestaan om een foto te nemen.
Dus zien we het morgen wel..............;
Door *wendy*
#392973
Thunder schreef: Feit is natuurlijk wel dat deze DA een specialist is. Ik hoop dat hij zich niet beledigd voelt als ik twijfel aan zijn diagnose. Maar het is en blijft mijn ventje!
Een goede specialist weet dat de eigenaren vaak de dieren het beste kennen en zal dan ook graag aanhoren wat de eigenaren te zeggen hebben.

Daarbij zal hij ook niet voor jou de operatie betalen als blijkt dat hij ongelijk had.

Succes morgen met T.
Door Ine
#392974
Thunder schreef: Heb zonet naar de dierenkliniek gebeld,om morgen een foto van de knie te nemen,voor aan de de operatie te beginnen. Natuurlijk drukte de assistente erop dat de diagnose al gesteld was vorige week,maar ik heb er toch op gestaan om een foto te nemen.
Dus zien we het morgen wel..............;
Een gescheurde knieband is niet op een foto te zien en met 1 draaibeweging aan de knie is het idd vast te stellen, of hij beschadigd danwel afgescheurd is.
Heb het met Joop ook gehad. En die is van te voren door een molen met heel veel geld gegaan :-X
Hij kan alles weer zonder pijn, alleen mooi lopen, dat doet hij niet meer, maar dat is ook niet belangrijk, als het maar zonder pijn is.
Door Ine
#392975
Bespaar je de kosten van die foto, Kappen weet het echt wel en dat geld kun je beter gebruiken.
 Terug naar “Vragen en Problemen over gezondheid”

Barfplaats wordt gesponsord door