[quote="Lara"]
[quote="sylvia"]
[quote="Lara"]
[quote="sylvia"]
Mijn honden komen uit lijnen met gigantische mooie vachten,ik heb nog geen teef gehad die zonder haar kwam te zitten zelfs niet tijdens het hebben van een nest,en toch komt het ook in die lijnen voor dat er ineens een hond zonder mooie vacht tussen zit,
Waarmee ik niet wil zeggen dat het inderdaad net zo is dat hij op ander voer een mooiere vacht krijgt,maar dat zijn moeder,vader en broertjes en zusjes een mooie vacht hebben garandeert niet dat jou hond dat automatisch wel heeft.
[/quote]
Dan ben ik nog benieuwt had die pup die zonder haar kwam te zitten ook al minder haar als pup zelf?? Of kwam dat pas later bij de ontwikkeling van de volwassen vacht?
[/quote]
Als pup had ze meer haar als mijn teef,alleen anders van structuur,na de eerste loopsheid is het er geheel afgevallen en nooit meer erop gekomen,deze teef heeft ook altijd vers gegeten, het zat gewoon in de genen.
Ik vindt op de foto te zien de vacht van jou hond er wel gezond uitzien,het is geen dor vachtje,ik ben benieuwd inhoeverre het meer wordt,maar ik zou niet van CB verwachten dat je straks ineens een volle langhaar hebt.
[/quote]
Zijn vacht ziet er inderdaad ook niet heel erg slecht uit, maar die van onze langhaar teef glanst wel meer en is dieper van kleur.
Wat het meest rare nog is, is dat hij een hele lijn heeft op zijn rug wat wel mooi diep is van kleur en meer glans heeft, daar zit ook meer haar.
Aan de zijken en onderkant is het veel dunner behaard en ziet het er slechter uit.
Als pup was hij hetzelfde als zijn broers en zusters

[/quote]
Ik hoop echt dat hij zo gigantisch opknapt van de cb,het zou wel mooi zijn.