Hier kunnen jullie lekker kletsen. Dit board is dus niet bedoeld voor serieuze voedings/gezondheidsvragen!

Moderators: Lizzy, Charlie Angel, eelke

Door Siberienne
#3478107
Onze eerste twee honden in 2001, een zeer eigenzinnige drol. En Martin Gaus was de standaard in hondetraining. Slipkettingen. Eten voor je hond eet. Op zoek naar andere manieren om sturing te geven aan onze knappe zelfzekere man. Drie boeken die een ommekeer betekenden voor mij, en één ervan was Don’t shoot the dog van Karen Pryor, toch wel de grondlegger van de clickertraining. Onlangs is ze overleden, maar wat een erfenis laat ze na! Er is een online herdenking: https://karenpryoracademy.com/a-celebra ... fPdHP9TDww
Door Lizzy
#3478108
Ja, wat is zij belangrijk geweest voor de hond! Ze laat een geweldige erfenis achter. Rust zacht Karen.
Door Lizzy
#3478109
Ik vergeet nooit meer dat ik haar boek met open mond heb zitten lezen. Dat zal in 1996/1997 geweest moeten zijn.
Door Anne in Zweden
#3478128
Ik kende de naam niet, maar zal dat boek zeker eens bestellen. Goed dat er mensen als zij zijn/waren, die een nieuwe kijk op hondentraining hebben ontwikkeld.
Door frodo quin
#3478139
Anne in Zweden schreef: vr 17 jan 2025, 13:17 Ik kende de naam niet, maar zal dat boek zeker eens bestellen. Goed dat er mensen als zij zijn/waren, die een nieuwe kijk op hondentraining hebben ontwikkeld.
+1

Het zal wel moed gevergd hebben om zo tegen de stroming in te gaan. Als ik zie hoe er soms gereageerd wordt als je je best doet om jouw hond op een vriendelijke manier op te voeden, ook vandaag. Gelukkig deed ze het, want als er nooit iemand tegen ingegaan was was er al niet zo een verschuiving geweest.
 Terug naar “Bar-plaats”

Barfplaats wordt gesponsord door