

Moderators: Lizzy, Charlie Angel, eelke
Lizzy schreef:Dat klinkt dan weer redelijk positief. We nemen er een met chaise longe dus daar ga ik mezelf positionerenBen heel benieuwd hoe dat gaat worden!(met een hond in mijn knieholte graag). Gisteren canvas besteld. Leo gaat eerst hoezen maken op maat (we hebben de kussens opgemeten) en daarna gaan we de bank bestellen. Ben benieuwd. Leo wil geen zwarte dus het wordt de grijs/groene. Ik vind het een kotskleur en had liever die zwarte gewild. Als compromis heb ik lila canvas gekocht
Lizzy schreef: ↑zo 04 jun 2023, 11:08 Ohwww, de paarse canvas die ik besteld heb ik echt wel heeeeeel erg paarsIk heb er zelf geen ervaring mee, maar ik heb gehoord dat er mensen zijn die hun hond leren in een mand op de grond te slapen, ipv op de bank of in een stoel.![]()
. Nou ja, dat gaat dan maar een verschoningkje worden... Ik zou blij zijn als de bank er is want nu probeert Sjoerd zich met zijn grote lijf in mijn stoel te proppen en Fritzi probeert zich in de tuinstoel te proppen en ze kijken ons beide zo aan "
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
".
Anne in Zweden schreef: ↑zo 04 jun 2023, 12:37 Ik heb er zelf geen ervaring mee, maar ik heb gehoord dat er mensen zijn die hun hond leren in een mand op de grond te slapen, ipv op de bank of in een stoel.Ja, dat vinden wij zieluggg![]()
![]()
Anne in Zweden schreef:
Ik heb er zelf geen ervaring mee, maar ik heb gehoord dat er mensen zijn die hun hond leren in een mand op de grond te slapen, ipv op de bank of in een stoel.![]()