Ronald schreef: ↑zo 16 apr 2023, 14:01 Even de aanname dat de harde schijf in een externe behuizing zit:Oeh, dat ritje Leeuwarden klinkt helemaal zo gek nog niet
Ik zou sowieso de harde schijf uitbouwen uit de behuizing en aan de lucht laten drogen, eventueel met wat hulp van een (mini) ventilator. En laat hem daar dan maar gerust een weekje liggen.
De behuizing dan ook open laten liggen, zodat alles goed aan de lucht kan drogen.
Het mooist zou zijn om de harde schijf dan direct in een computer aan te sluiten, dus zonder behuizing (als je daartoe in de gelegenheid bent).
En anders wordt het toch weer een ritje Leeuwarden![]()

Hij ligt nu in een bak rijst, maar ik zal manlief nog even vragen of ie hem uit elkaar kan halen (de externe schijf is al vrij oud dus geen idee hoe dat zit). Een computer hebben we niet meer, alleen een laptop nog. Dus dat zal lastiger worden.
Geen haast met aansluiten dus, zal het over een weekje eens proberen.
En ik bestel ook meteen een back-up schijf voor de back-up schijf
