Lizzy schreef: ↑ma 03 jan 2022, 15:26 Moderna zit er in. Aspireren was een dingetje. Ongeveer een half uur later geprikt door een arts. Niemand van de prikmevrouwen wist wat aspireren was...Niet te geloven. Gelukkig was er 1 iemand die het wel kon.
Moderators: Lizzy, Charlie Angel, eelke
yazzie schreef: ↑ma 03 jan 2022, 12:02 Beterschap Djeena, hoop dat je je snel weer beter voelt.Dank je Yazzie. Inmiddels gaat het gelukkig weer beter.
@ Tibbies: wat een spanning! Heel veel sterkte.
@Lizzy: sterkte vanmiddag. Ik hoop voor jou dat je toch de mogelijkheid krijgt om een Pfizer vaccin te krijgen.
Lizzy schreef: ↑ma 03 jan 2022, 16:07 Ja, interessant, toch? Die arts die mij kwam prikken wist vanzelfsprekend wel gelijk wat het was en wist ook waarom ik het vroeg en legde uit dat de kans daarop zoooo klein is dat ze daarom het aspireren hebben afgeschaft. Ik zei daarop "ja, maar de kans is niet nul en kan dus kleiner". Ze was niet bekent met de onderzoeken over aspireren in relatie tot corona vaccins en hartklepontstekingen maar ze was ook niet verbaast en vond het een kleine moeite om het te doen. Ik kijk normaal weg bij prikken maar nu heb ik natuurlijk vol interesse ff meegekeken. En ze zei ook "kijk, geen bloed" waarop ik reageerde met "spuit 'm d'r maar inPrecies zo is het hier ook gegaan." waarop we dan weer beide moesten lachen.
Fijn Djeena, dat je je weer een stuk beter voelt. Ben je weer helemaal top, 100%, of dat nou ook weer niet?
Doranto schreef: ↑ma 03 jan 2022, 16:48 Precies zo is het hier ook gegaan.Oh nee hier niet hoor! Ik heb het 3 dames uitgelegd en die keken me aan of ik de brand stond! En ze zeiden ook heel eerlijk dat ze niet wisten wat ik bedoelde. Kan het zijn dat dat aan mijn uitlegcapaciteit ligt natuurlijk![]()
Dat de dames niet wisten wat aspireren was, wil nog niet meteen zeggen dat ze het niet konden. Mijn schoondochter werkt in de zorg en wist ook niet meteen was aspireren is. Toen ik het haar vertelde zij ze gelijk: "oooh, maar dat is bij ons standaard protocol als we intramusculair injecteren". Ze wist alleen zo gauw het woord daarvoor niet.
De man die ons de booster gaf, kende het woord ook niet meteen. Omdat ik van mijn schoondochter wist dat zij het ook niet kende maar wél de techniek beheerste, heb ik hem uitgelegd wat ik bedoelde. Toen zei hij gelijk dat hij dat bij zijn opleiding ook had gehad en het ook vaak deed, maar dat het bij de corona vaccinaties geen protocol was. Hij vond het echter helemaal geen probleem om het te doen als wij dat wilden. En zo geschiedde dus.![]()
Het zou dus best kunnen dat de dames de techniek wel beheersten, maar het woord daarvoor niet kenden.
Lizzy schreef: ↑ma 03 jan 2022, 16:52 Oh nee hier niet hoor! Ik heb het 3 dames uitgelegd en die keken me aan of ik de brand stond! En ze zeiden ook heel eerlijk dat ze niet wisten wat ik bedoelde. Kan het zijn dat dat aan mijn uitlegcapaciteit ligt natuurlijkDan waren dat waarschijnlijk geen vakbekwame mensen.![]()
Tibbies schreef: ↑zo 02 jan 2022, 17:14 Wat ik mij nu afvraag is zou je i.v.m. bijwerkingen geen booster nemen?In mijn geval zijn de bijwerkingen die ik heb ervaren inderdaad een reden om geen booster te nemen.
Als je geen booster neemt (welke dan ook) heb je ook een bijwerking die Corona heet.
Sonja schreef: ↑di 04 jan 2022, 00:32 In mijn geval zijn de bijwerkingen die ik heb ervaren inderdaad een reden om geen booster te nemen.Ik snap je heel goed!
Het blijft wat mij betreft een afweging. Het is niet zo dat je, als je geen booster haalt, gegarandeerd Corona krijgt. En evenmin krijg je gegarandeerd geen Corona als je 'm wel neemt.
Bij mij waren de bijwerkingen dusdanig dat ik denk dat dat mijn weerstand ook niet ten goede komt.
Lizzy schreef: ↑di 04 jan 2022, 09:06 Hoe snel mag je bijwerkingen verwachten na de prik? De bijwerkingen als koorts, spierpijn, hoofdpijn, dat soort dingen (beetje de standaard bijwerkingen).Ik precies na 24 uur, de koorts enzo dan. Bij de booster. Bij de 1e prik was dat al eerder.