Hier kunnen jullie lekker kletsen. Dit board is dus niet bedoeld voor serieuze voedings/gezondheidsvragen!

Moderators: Lizzy, Charlie Angel, eelke

#3406025
Laika schreef: ma 29 jun 2020, 15:10 In ons huis in Orvelte hadden we ook massieve eiken vloerdelen met een vellingrandje. Wat een drama met kieren. De eiken vloer die we nu hebben ligt naadloos en werkt bijna niet.
Die hebben wij in de woonkamer. Ligt perfect glad en strak en zonder 1 enkel kiertje. Geen idee hoe lang die al ligt, maar ik denk toch altijd wel een jaar of 30.
#3406033
Wij doen het echt in de broek voor echt parket... Als ik nou op de foto's kijk van bijv. Quickstep parket eiken, dan zie ik toch een kiertje.

Hier kijk:

Afbeelding

Zijn we er zo meteen geen reet mee op geschoten :nerves:

Qua prijs vind ik het ook nog wel een dingetje. PVC komt op ongeveer €1700 en parket op €2500.
#3406041
Lizzy schreef: ma 29 jun 2020, 15:27 Mmmm. En het merk, weet/weten je/jullie dat?
Bedoel je van de massief eiken vloer?
Geen idee, die lag hier al toen wij hier kwamen. Als alle plannen doorgaan, willen we straks de woonkamer splitsen in slaapkamer en badkamer. In het slaapgedeelte, gaan wij in ieder geval proberen de eiken vloer te behouden. Wij zijn er allebei tevreden over. Maar hij ligt hier wel op een betonnen ondervloer. Misschien dat hij daarom zo strak is gebleven?
#3406045
Doranto schreef: ma 29 jun 2020, 16:21 Bedoel je van de massief eiken vloer?
Geen idee, die lag hier al toen wij hier kwamen. Als alle plannen doorgaan, willen we straks de woonkamer splitsen in slaapkamer en badkamer. In het slaapgedeelte, gaan wij in ieder geval proberen de eiken vloer te behouden. Wij zijn er allebei tevreden over. Maar hij ligt hier wel op een betonnen ondervloer. Misschien dat hij daarom zo strak is gebleven?
Oh OK, jij hebt een massief eiken vloer. Ja nee dat gaat 'm hier sowieso niet worden, dat ligt hier nu ook, die zijn we eruit aan het slopen!

Mooie PVC van de Hornbach! Dat is ook een mooie prijs!
#3406055
Hier ligt hij ook op een betonnen vloer en het zou zomaar kunnen dat het op een houten ondervloer gaat kieren :-[ niet doen dus. PVC is wel makkelijk te onderhouden. Bij ons viel het af omdat we vloerverwarming wilden. Dat vind ik niet fijn onder een kunststof vloer.
#3406056
Laika schreef: ma 29 jun 2020, 19:32 Hier ligt hij ook op een betonnen vloer en het zou zomaar kunnen dat het op een houten ondervloer gaat kieren :-[ niet doen dus. PVC is wel makkelijk te onderhouden. Bij ons viel het af omdat we vloerverwarming wilden. Dat vind ik niet fijn onder een kunststof vloer.
Waarom niet? Daar zou PVC juist geschikt voor zijn heb ik gehoord.
#3406059
Lizzy, heb je wel eens gekeken naar Lindura houten vloeren? Ben ook bezig met een nieuwe vloer en ook ik heb een houten ondervloer. Ben diverse zaterdagen al op pad geweest en tot nog toe bevalt deze (en een onbetaalbare houten vloer :biggrin2: ) mij het beste. Vooralsnog... :cool:
 Terug naar “Bar-plaats”

Barfplaats wordt gesponsord door