Hier kun je al je vragen en problemen kwijt met betrekking tot de gezondheid. Raadpleeg uw dierenarts bij twijfel of urgente zaken.

Moderator: Lizzy

Door zurca
#3390305
Wat fijn dat jullie je meiske mee hebben kunnen nemen....
Ik hoop van harte dat dat is om dat het naar omstandigheden goed gaat met haar en dat er jullie nog een zo mooi mogelijke tijd gegund is met haar.
:bigarmhug:
Gebruikersavatar
Door sam28
#3390306
Vanochtend tijdens mn werk steeds kort gespiekt en daarna druk gekregen maar wel aan jullie blijven denken.
Wat fijn dat ze de nacht door is gekomen. Ik duim ongelooflijk hard dat de lymfe schoon is en de tumor weg is zo.
Hopelijk is het goed nieuws dat ze ook mee naar huis mocht.

:bigarmhug: :bigarmhug: :bigarmhug:
Gebruikersavatar
Door Spikkelneus
#3390309
Fijn dat ze mee naar huis is. En dankjewel voor de update - ik kijk ongeveer elk half uur of er al nieuws is.... En volgens mij doet de rest van de BPers dat ook!
Gebruikersavatar
Door pike
#3390315
Wat fijn dat ze mee naar huis mocht. Ik moet eerlijk zeggen dat het me verbaasd omdat het toch best een zware operatie was. Een stuk darm wegnemen is niet niks.
Ben benieuwd hoe het met haar gaat. En hoe ze kan/mag eten. Kaarsje blijft branden voor Frou :-*
:bigarmhug:
 Terug naar “Vragen en Problemen over gezondheid”

Barfplaats wordt gesponsord door