En nog eentje waar ik ook op sta. Zo grappig, ze wilden niet allemaal geaaid worden, tot ze doorkregen dat we dé plekjes kenden, dan gingen ze er even lekker voor staan.
Kaela schreef:En nog eentje waar ik ook op sta. Zo grappig, ze wilden niet allemaal geaaid worden, tot ze doorkregen dat we dé plekjes kenden, dan gingen ze er even lekker voor staan.
Aah
Heerlijk, die shetjes, zo grappig met die 'kuiven', ik denk dat je van een afstand niet goed kunt zien wat de voor- of de achterkant is
Too schreef:Kaela jullie zijn goehoed ..je hebt daar wel een heeeeel fijn kriebelplekje te pakken... die gaat er zo te zien bijna bij steunen en zuchten
Oh my! Een beer stuk, een bull niet in haar hum en een prikoortje in de stress. Maar alle drie lieve snoeten!!!
Paardjes zijn altijd leuk, maar reuze brave paardjes met een super goed gas- én rempedaal op een zonnige zondagmiddag zijn de leukste voor galoples. Ik moet nog een beetje rechterop zitten zie ik wel op foto
Kaela schreef:Oh my! Een beer stuk, een bull niet in haar hum en een prikoortje in de stress. Maar alle drie lieve snoeten!!!
Paardjes zijn altijd leuk, maar reuze brave paardjes met een super goed gas- én rempedaal op een zonnige zondagmiddag zijn de leukste voor galoples. Ik moet nog een beetje rechterop zitten zie ik wel op foto
Too schreef:Oww lekker Karin.. super weer voor een fijn sprintje!
Vooruit kijken... ga je vanzelf recht(er) op of vind je het gewoon een beetje spannend?
Als ik het spannend vind word het erger, maar het is de zwakke plek van mijn rijkunsten. En dan roept de juf "rechtop zitten en vooruit kijken", gaan prompt je benen moeilijk doen, eer ik die weer in het gareel heb doen mijn handen raar en tegen de tijd dat ik die weer op hun plek heb roept de juf alweer iets over rechtop zitten. Daar is les voor .
-Annemarie- schreef:
Heerlijk!
Mooie opwaartse galopsprong ook.
Ja mooi he. De juf had een hele reeks gemaakt en dit was wel het mooiste moment. Heel lief paardje ook, lekker als een dieseltje doorgaan zodat ik bovengenoemd riedeltje meerdere keren kon oefen. Lespaardjes, die zijn echt onbetaalbaar!
Kaela schreef:Als ik het spannend vind word het erger, maar het is de zwakke plek van mijn rijkunsten. En dan roept de juf "rechtop zitten en vooruit kijken", gaan prompt je benen moeilijk doen, eer ik die weer in het gareel heb doen mijn handen raar en tegen de tijd dat ik die weer op hun plek heb roept de juf alweer iets over rechtop zitten. Daar is les voor .
Ha volgens mij gaat paardrijden altijd zo tot je niveau Anky gehaald hebt