Luna2014 schreef:Goedenavond.Leuk dat je nog even laat weten hoe het gaat. Wat fijn dat het goed gaat. Behalve dan het poepeten, natuurlijk. Tja, Ko doet het af en toe, met name kattenpoep is soms onweerstaanbaar. In het begin vraat hij alle poep die we tegenkwamen op nu soms een hapje, soms alleen een likje. Ik heb het wel een beetje opgegeven, ik spreek hem bestraffend toe, hij stopt dan en dat is het. Opvallend is dat hij het alleen op de 'eigen' weg doet. Zijn we in een park, losloopgebied, stad of dorp, dan haalt hij voor elke drol zijn neus op.
Mijn labrador is inmiddels volledig over op Darf en ik ben er erg tevreden over. Ze krijgt nu ongeveer 466 gram per dag en blijft hiermee mooi op gewicht. Ik wissel de verschillende varianten met elkaar af.
Poep eten doet ze helaas nog steeds. Ik vroeg me af of hier baasjes zijn die hier ervaring mee hebben en dé gouden tip voor mij hebben? Na trainen met de clicker, muilkorf, eierkoeken en veendrenkstof begin ik ondertussen wel een beetje wanhopig te worden..
Dank!
