Hier kunnen jullie lekker kletsen. Dit board is dus niet bedoeld voor serieuze voedings/gezondheidsvragen!

Moderators: Lizzy, Charlie Angel, eelke

Gebruikersavatar
Door Charlie Angel
#3204370
Wat een verschrikkelijk bericht. Een vreselijke ziekte die dan je eigen kind treft. Ik wil jou en je zoon en ieder die hem lief heeft enorm veel kracht en sterkte wensen.
Door hamada
#3204391
Wat een nachtmerrie :'( er zijn geen woorden voor.
Heel veel sterkte voor jou en je naasten, en natuurlijk voor je zoon.
Gebruikersavatar
Door Extreme
#3204401
Jeetje wat erg. Dat is een megaschok voor jullie allemaal. Is hij het kind wat bij je in de buurt is komen wonen? Woont hij een beetje in de buurt(als hij het kind niet was wat bij je om de hoek is komen wonen). Jullie gaan allemaal een pittige tijd tegemoet. Ik wens jullie heel veel sterkte, en ik duim dat hij de prognose ver voorbij mag gaan.
Gebruikersavatar
Door Dwarreltje
#3204404
Heftig :'( :'( :'( Je eigen kind.... Ik kan alleen maar ontzettend verdrietig worden als ik me er ook maar íets bij probeer voor te stellen. Wat dus niet te doen is. Ik wens je alle kracht toe hiermee om te gaan :-*
 Terug naar “Bar-plaats”

Barfplaats wordt gesponsord door