
Moderators: Lizzy, Charlie Angel, eelke
Neally schreef: Nou, kijk.+1
Dat is toch ongelooflijk kut.
En Yvette die dit in haar schoenen geschoven krijgt. Echt ruk dit weer, zo snel je mening klaar en zo hard als het kan.
Arm Droppie, arme kim en familie, arme Yvette. Allemaal verliezers.![]()
![]()
yvette_van_alert schreef: Tjonge wat een aannames en wat worden er woorden in de mond gelegd! Gelukkig zegt dat meer over die persoon als over de situatie
Droppie is vanochtend terug gekomen. Daar hebben we met zijn allen een potje om gejankt.
En ik zit nu bij de dierenarts . Want ik herken Droppie niet meer. Ik vrees dat er orgaan falen speelt ipv stress!! Er is bloed afgenomen en een deel vd uitslag zal zo komen. Ik heb dit bloed naar specialist gebracht zodat we snel uitslag hebben. Daar witten we nu te wachten.
Gezien de toon die hier uit sommige berichten hier voor is dit voorlopig ook de laatste reactie van mij hier op bp. Excuus aan de mensen die het wel met beste bedoelingen volgden.
Ja drop is hier gekomen met problemen namelijk niet hier komen als ze geroepen werd. Dat was snel opgelost met een training op basis van voertjes. Ze komt nu als een racket. En ja het is een actieve hond die je soms tot rust moet manen. Overigens is ze kinderen gewent maar die zijn iets ouder. Als ik haar omgang zag met de kinderen was dat lief.
Ik verwijt Kim helemaal niets. En dat weet ze ook. We hebben dagelijks contact gehad. Kim weet ook al dat we bij de da zijn.
Kim_S schreef: Drop blijkt een levershunt te hebben, en ze wordt zo geeuthanaseerd omdat het niet meer goedkomt...![]()
![]()
We zijn er allemaal kapot van![]()
![]()