Hier kunnen jullie lekker kletsen. Dit board is dus niet bedoeld voor serieuze voedings/gezondheidsvragen!

Moderators: Lizzy, Charlie Angel, eelke

Door Esther Q
#2966152
Ik knip er gewoon een oortje of het staartje af :P
Gelukkig zijn malamutes vrij makkelijk te herkennen. Dat zal bij mijn herder wel anders zijn. Nog geen idee hoe ik dat ga aanpakken...

Heel triest wat er bij jou gebeurd is, Kaszi, wat zit het leed toch in een klein hoekje :-\
Door orinake
#2967342
Hier gebruiken we ook de cadeaulintjes in het begin...
Deze worden dagelijks gecheckt en vaak moet ik tussendoor toch een nieuwke om doen omdat Mams het nodig vind om op de eindjes te sabbelen en ze dus uit te rafelen :p
Nadien schakel ik over op puppybandjes, http://dierenboetiek.luondo.nl/Puppy-ha ... et-(M1555), deze schieten ook los als er iets aan getrokken word.
Als de pups wat ouder word is het dus een kwestie van het snel genoeg op te merken :p
Dit nest ben ik op een bepaald moment naar de DA gemogen met 2 teven omdat we ze terug vonden zonder bandje :p
Ik had gegokt wie wie was, maar je wil de baasjes toch de juiste pup mee geven, dus chipcontrole bij de DA en men gok was goed :)

Voor ons volgend nest ga ik kijken of ik zelf geen chiplezer kan kopen.
Gebruikersavatar
Door var Stolthet
#2968930
Bij de saarlooswolfhond werd vroeger ook geknipt in de vacht en heel vaak kon je dat  heel erg lang terug zien in de vacht. Dit komt omdat de vacht van de saarloos niet opgebouwd is uit 1 kleur.
Zal dat zelf niet gauw doen..

Bij de buhunden gehaakte lintjes gebruikt en dan los geknoopt
Door **Jillaroo**
#2969315
Ik heb mijn moeder gewoon aan de haak gezet, dus krijgen ze tot aan week 5 gehaakte bandjes, steeds iets breder. Dit keer kregen ze rogz bandjes om in de kleuren maar dat doe ik niet meer. Ze gaan gewoon puppybandjes omkrijgen:
http://www.xclusiveshowleads.nl/webshop/fokkers-benodigdheden/detail/542/puppy-id-bandjes.html
of deze:
http://www.xclusiveshowleads.nl/webshop/fokkers-benodigdheden/detail/692/puppy-id-bandjes-polkadot.html
Door Envie
#2998011
Het is al even geleden, dit topic, toch wil ik er graag nog even op reageren. De fokster van mijn Bordertje deed ze alleen even een bandje om voor de foto/filmpje of als we op visite kwamen. Ze kon ze dus zelf goed uit elkaar houden  ::)
 Terug naar “Bar-plaats”

Barfplaats wordt gesponsord door