
Geef hem maar een dikke knuf van me, en voor jou en je ex alle mogelijke sterkte.
Moderator: Lizzy
Ivonne schreef: dank jullie wel allemaal; het is gewoon zo verdomd lastig... wat is wijsheid. Ikzelf wil hem niet meer laten opereren mocht dat een advies worden.Daar heb je helemaal gelijk in Ivonne, kwaliteit van leven is erg belangrijk. Ook het feit dat hij ineens zo grijs wordt kan aangeven dat hij veel stress ervaart (misschien door pijn)
Het is zo'n lieve hond met zo'n zacht karakter maar ook een heel hard karakter want pijn aangeven zal hij niet doen. Daarom zit ik er nu ook zo achteraan, ik wil weten hoever het echt is met hem. Hij is al een stuk grijzer op zijn snoet.
Als Bas op dit tempo doorgaat gaat hij de vijf jaar niet halen.... Het enige wat ik nog wil is een goede kwaliteit van leven.