mw schreef: Ik denk dat ik prima zelf kan injecteren.. zo lomp ben ik niet hoor.Ten eerste word je absoluut niet aangevallen hier, het gaat er gewoon om dat het niet verstandig is om op eigen houtje rond te dokteren zonder eerst een da te hebben geraadpleegd.
De dierenarts zal het me leren en zo niet een andere dierenarts.
Val me niet aan
Jij vraagt advies, die heb je gekregen.
Ik denk ook wel dat je zelf prima kunt injecteren,; het is absoluut niet moeilijk om een subcutaan infuus bij een kat te leggen. Maar het is wel even anders dan bij jezelf injecteren. Daarom is het gewoon belangrijk dat de da de eerste keer voordoet en dan instrueert en toekijkt hoe je een infuus bij je kat inbrengt. Bovendien kun je niet zo maar op goed geluk een hoeveelheid vocht in je kat laten lopen; ook daarin moet een da adviseren.
mw schreef: De dierenarts zal het me leren en zo niet een andere dierenarts.Inderdaad, anders gewoon een andere da zoeken. Maar ik denk niet dat jouw da zal weigeren als er geen rede is om te weigeren.