het klinkt niet als een hotspot, maar ook niet als vlooien allergie. Dat begint namelijk bij de staartbasis, begint met jeuk, je zal de kat met zijn rughuid zien trekken, dan wordt het rood, ziet er geirriteerd uit en spreidt naar voren. De kat zal er dan ook veel aan likken/bijten, want vlooienallergie jeukt.
Wij hebben een klootzak (gedoopt door buuv met 2 katten) die met regelmaat katten hier in de buurt in elkaar mept, onze Flip gaat hier helaas niet voor uit de weg en komt dan ook met wondjes thuis.
Meestal is dit gewoon een korstje en verdwijnt weer, geen grote kale plekken oid. Laatst wel een abces op zijn kop, dan ook geen kale plek, enkel een dikke bult die open scheurt ( en stinken!!!)
Vechtabcessen zijn meestal boven op de kop (winnaar) of op de kont (verliezer, die heeft flip ook wel eens gehad

)
Ik zal eens langs de DA gaan om een een staal te laten nemen en te kijken of er een beestje oid zich daar erg aan het vermaken is.