Ik ben uitgegaan van 50% vleesbot, 25% spiervlees, 15% orgaan en 10% groenten. Het spiervlees en het orgaan wisselt een beetje over de dagen omdat ze niet iedere dag orgaan krijgen. Dibbes weegt 4,5 kilo en schommelt tussen de 3 en 3,5%. Gemiddeld krijgt hij 150gr per dag. Leia, 5 maanden, weegt 8 kilo en krijgt 440gr ongeveer 5,5%. Billy weegt 15 kilo en krijgt 375 gr 3,5%.
Ik heb twee groentenmixen:
Alfalfa Tauge
Witlof Rode kool
Wortel Andijvie
Knoflook Courgette
Chinese kool Knolselderij
Komkommer Waterkers
Appel Gemengd met ei en walnoten
Gemengd met yoghurt
Maandag: Vrijdag:
Kippennek Kippennek
Hertenvlees Hert orgaan, lever en hart
Groentenmix 1 Hertenvlees
Extra; visje Groentenmix 1
Dinsdag: Zaterdag:
Kwartelkarkas Kwartelkarkas
Lamspens Lamsvlees
Lamsvlees Groentenmix 2
Groentenmix 2 Extra; visje
Woensdag: Zondag:
Kipkarkas Kipkarkas
Hertenvlees Hertenvlees
Groentenmix 1 Lamspens en nier
Extra; eitje Groentenmix 1
Donderdag:
Makreel
Lamsvlees
Groentenmix 2
Kan ik extra een visje geven als er al 1x in de week vis op het menu staat? Het zelfde geldt voor het eitje, dit zit al in groentenmix 2.
Ik hoor graag wat jullie er van vinden. Het hertenvlees is even in afwachting van volgende week, dan heb ik duidelijkheid of ik dat hier in de buurt goed kan afhalen. Anders zal dit veranderen naar een ander spiervlees en orgaan.
En..... lijkt het ergens op?
