
Sorry hoor
Maar goed, nu hebben we wat je hondje waarschijnlijk nodig heeft.

Dit is natuurlijk per dag. Ofwel kan je per dag compleet voeren en dan geef je dit elke dag. Dat kan allemaal bij elkaar, het hoeft niet.
Je hoeft het jezelf wel niet te moeilijk te maken en hou het steeds bij 1 soort vleesbot en 1 soort spier enz... per dag. Ookal omdat anders de stukken vleesbot klein worden en dat gevaarlijker is ivm in zijn geheel inslikken. Het is beter dat het zo groot is dat hem dat niet lukt zodat hij wel moet knagen.
Orgaan kan je ook per orgaansoort doen en dan afwisselen, of je kan de soorten in de goede verhouding op voorhand mixen en dan steeds een hoeveelheid van de mix geven. Niet alle honden eten al het orgaan apart, dus dat hangt ook even van Pepper af wat werkt.
De ene dag geef je dan het ene diersoort vleesbot en de volgende dag wat anders. Zo ook met het spiervlees.
Je hoeft dus niet elke dag compleet te voeren, zolang het op termijn maar uitkomt. Op 3 weken moet het compleet zijn, maar ik geloof dat de meeste mensen per week rekenen omdat dat net iets eenvoudiger is.
Als je dus niet dagelijks compleet wil voeren, doe je alles van die dag maal 7. Dan krijg je de verhoudingen op weekniveau.
Je vleesbot wordt dan 350gr per week vb. Zo ook met spier en orgaan en groenten.
Dan beslis je wat je op welke dag geeft. Meestal wordt er elke dag bot gegeven, en de rest wat verdeelt. Zoals je zelf graag hebt en gemakkelijk vind.
Je hebt dan vb 70gr groenten in de week. Als je dat verdeelt over 3 dagen komt dat op ongeveer 23gr per dag. Dat is dus tussen de 20 en de 25 gr, want precies 23gr is niet werkbaar.
Ik denk dat het eenvoudigste is om de mix in grote hoeveelheid te mixen en dan in ijsblokvormpjes te doen die de grootte hebben van de portie die je per keer wilt geven. Eens bevroren kan je ze ontvormen en in een grotere (zip)zak bewaren.