[quote="MJoze"]
Misschien kun je eens uitrekenen hoeveel geld je kwijt bent aan stroom voor een diepvries en hoeveel geld je kunt besparen door grotere porties in te kopen. Als dat veel scheelt (en dat weet ik eigenlijk wel zeker) kun je je moeder misschien overhalen om een diepvries te kopen.
Succes, MJ
[/quote]
hier dacht ik ook al aan! ik betaal mijn stroom niet zelf (zit bij mn huur in), maar als ik zie hoeveel goedkoper ik uit ben nu Reus barft in plaats van (dure) kvv eet, het scheelt zo meer dan een euro per kilo eten! nou eet hij maar krap 2 ons per dag, maar met een grotere hond zal dat zeker rap op lopen. helemaal als je zo'n grote vriezer hebt dat je ook de grote groeps (per 5 of 10 kilo) dingen mee kan doen, want dat doen wij niet eens. als je een nieuwe zuinige vriezer koopt of een goede niet te oude tweedehands, dan denk ik ook dat dat goedkoper is dan wat je nu doet!