Nu ben ik al maanden lui
Ze eet slecht en iemand adviseerde om haar minder te geven.
Nu vraag ik me af hoe weinig aan procenten kan je geven zonder dat ze tekort komt ?!?
Moderator: Lizzy





hoe is jou verdeling dan?!*Marga* schreef: Ik reken de groente nooit mee![]()


Ik zou haar die hoeveelheid geven die ze nodig heeft, als dat 1% is dan zou ik haar daar op zetten. Maar eerlijk gezegd komt 1% (=280 gram per dag) mij wat aan de lage kant over.MarijeEnBoomer schreef: Ik probeer ervoor te zorgen dat ze alles wel binnenkrijgt en voldoende afwisseling heeft!!
Ik bedacht me terwijl ik het schreef dat ze echt al een poos geen groenten heeft gehad!! Deze week ga ik het nog maken!!
Zouden jullie haar hele menu naar bijv. 1 % zetten?!? Of zo laten doormodderen?!?


ik vind het ook heel weinigAntonia schreef: Ik zou haar die hoeveelheid geven die ze nodig heeft, als dat 1% is dan zou ik haar daar op zetten. Maar eerlijk gezegd komt 1% (=280 gram per dag) mij wat aan de lage kant over.
Heb je een idee waarom ze zo slecht eet? Is ze verder gezond? Over hoeveel maaltijden per dag verdeel je haar eten?

Wanneer is ze loops geweest? Kan ze misschien schijnzwanger zijn?MarijeEnBoomer schreef:
Ze is moeilijk gaan eten na dr loopsheid. Ik ben bij Tannetje geweest en ze lijkt wel wat vrolijker maar het eten is nog steeds niet goed. Soms eet ze een paar dagen goed om dan weer te gaan miepen voor een aantal dagen
Er is geen logica in wat ik voorzet en hoe ze miept.
Ik heb al een wormenonderzoekkit aangevraagd en ik denk erover om dr bloed te laten checken. Het duurt nou wel al een tijd zonder een aanwijsbare reden![]()
Zo kwam ik op mooie getallen uit met vlees enz.MarijeEnBoomer schreef: hoe is jou verdeling dan?!

dat moet nou echt wel over zijn.Antonia schreef: Wanneer is ze loops geweest? Kan ze misschien schijnzwanger zijn?