Ink,waar ga jij indeze dan vanuit?
Als ik puur op mijn 'onderbuikgevoel'moet afgaan wordt het een zooitje![]()
![]()
![]()
Moderator: Lizzy
Ink,waar ga jij indeze dan vanuit?
Als ik puur op mijn 'onderbuikgevoel'moet afgaan wordt het een zooitje![]()
![]()
![]()
waar ga jij indeze dan vanuit?Mijn gedachtengang had niets met voer of enten te maken Sylvia.......................LOL
Als jij nou es je kikkerpak aantrekt ... en ik m'n apenpak ...
Mijn gedachtengang had niets met voer of enten te maken Sylvia.......................LOL
o jee kinky
Mijn gedachtengang had niets met voer of enten te maken Sylvia.......................LOL
Als jij nou es je kikkerpak aantrekt ... en ik m'n apenpak ...zie je wel...... kinky
Als Sam dood gaat omdat hij een enting niet heeft gekregen sla ik mezelf ongenadig hard voor m'n kop. En 'de buitenwereld' zal minstens zo hard meeslaan. Maar het gekke is ... als hij dood gaat aan een ten gevolge van een enting ontwikkelde kanker of andere enge ziekte zal die klap minder hard zijn ... Oorzaak en gevolg zullen immers nooit met elkaar in verband gebracht worden.
Soms moet je in het leven hard op je bek gaan, zelf weer overeind krabbelen en doorgaan. Ik hoop dat het in dit geval niet nodig is, maar als we wel enten kan óók niemand me garanderen dat ik op 2 voeten in de klei blijf staan.
Tot zover dominee Ink ...
Uiteraard! Maar Ordell vroeg mijn mening. En die heb ik gegeven. Niets meer en niets minder.Misschien lees ik het anders dan jij, maar als je de sites bekijkt die Dory noemt, dan kan ik niet anders dan daar bewijzen zien, dat de geldigheidsduur van vaccins veel langer is, dan de fabrikanten ons doen geloven. Op basis daarvan heb ik dan mijn keuze gemaakt voor het 3-jaarlijks enten, maar je kan ook kiezen voor alleen puppy-entingen.
Dan heb jij wellicht beter gezocht dan ik en dus andere onderzoeksresultaten gelezen. Ík kan het niet vinden. In het door jou in de toekomst te hanteren entingsprotocol kan ik geen 'bewijs' vinden. Hooguit weer wat meer onderbuikgevoel. Dat jij je daar prettig bij voelt is OK. Het kan mij niet overtuigen. Overige protocollen en zienswijzen overigens ook niet. Dus volg ik mijn eigen onderbuikgevoel, gevoed met meningen of als feiten gepresenteerde opvattingen.
En niemand heeft gelijk of de wijsheid in pacht. Ik hoop dat 'de waarheid' ooit boven tafel komt, maar ik heb daar geen vertrouwen in. Er is té veel geld mee gemoeid en waar geld een overheersende rol speelt zul je altijd belazerd worden.
Over titers zijn ook al weer discussies gaande. Dit zou ook geldklopperij zijn want je hebt niet alleen te maken met de antistoffen die in het bloed zitten, maar ook te maken met de zogenaamde geheugencellen (of zoiets) die niet in het bloed te meten zijn. Met andere woorden: jouw hond kan een negatieve titers bepaling hebben en nog steeds beschermt zijn tegen ziektes. Ik weet dus niet of dat de oplossing is...ja precies ,en daar zullen sommige wetenschappers wel mee bezig zijn om dat ook weer te kunnen testen,ik als leek denk dan heel simpel...een schrammetje met een klein beetje van de te zoeken ziekte kijken of er een reactie komt,of het lichaam de ziekte herkent.
Groetjes, Lizzy
<<mijmer ik even verder...bij mensen die ook geheugen cellen hebben,is het een bewezen en vaststaand feit als zij bv verslaafd zijn geweest aan het één of ander.Dat ze zelfs na twintig jaar te zijn afgekikt,maar 1 drankje, shotje, snuifje of haaltje hoeven te nemen en alle geheugen cellen (receptoren) zijn in één klap wakker,en gaan verder als of je nooit gestopt bent.<<uhhhhh wie ben jij
OK allemaal goed en wel , maar hoe zit dat dan met mensen die een geheugen hebben als gruyerekaas of helemaal geen geheugen hebben, want die zijn er ook ?
Gr;
Roger;
Als die herinnerings cellen zo goed werken,zouden ze dan in het herkennen van lichaamsbekende ziektes minder goed werken?.......ik geloof dat niet zo!
Volgens mij gaat het bij titerbepaling om het aantonen van antistoffen tegen een ziekte in het bloed. Door het aantonen van die antistoffen kan ook worden gekeken of een bepaalde ziekte ooit is doorgemaakt. Dat kan zelfs het geval zijn zonder dat er ziekteverschijnselen zijn geweest. Theoretisch is het dus eerder zo, dat een titer aan antistoffen tegen een bepaalde ziekte hoog genoeg is, zonder dat ooit tegen de ziekte is ingeënt. Het eigen afweersysteem was dan sterk genoeg om de ziekteverwekker onschadelijk te maken voor de ziekteverschijnselen zich openbaarden.ja dus dan zoek je toch naar een reactie op een bepaalde ziekte ,ongeacht of je ervoor geent wordt of niet.......
Ben bang van wel. Als je naar een reactie op een ziekte zoekt, dan besmet je met de ziekte en kijkt of er voldoende afweer is om de ziekte tegen te gaan.
ja dus dan zoek je toch naar een reactie op een bepaalde ziekte ,ongeacht of je ervoor geent wordt of niet.......
Of praten we langs elkaar heen ???